لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

عشق به سرنوشت (چگونه رواقی باشیم)

نویسنده:
ماسیمو پیلیوچی

عشق به سرنوشت نوشته ماسیمو پیلیوچی درآمدی است به نحوه‌ی رواقی زیستن در جامعـه‌ی مدرن امروزی و استفاده از آموزه‌های آن مكتـب، سعادت و نحوه‌ی دستیابی بـه زندگی آرمانی، مورد کنکاش بسیاری از فلسفه‌ها و ادیان و آیین‌های بشری بوده و رواقی‌گری یکی از آنهاست. از منظر رواقیان، زندگی سعادتمندانه زندگی توأم با آرمیدگی و آرامش ضمير است. آن‌ها با در پیش گرفتن فلسفه‌ی زندگی و با کمک خرد در جست وجوی راه‌های نیل به این مقصود غایی انسان گام برداشتند. پس از سقراط مكاتب زیادی در فلسفه پدیدار شدند، همچون مكاتب كلبيان، قورناییان، اپیکوریان، رواقیـان مشاییان و افلاطونیان. این مكاتب برای تبیین زندگی سعادتمندانه (منجر به حيات شـکوفا) و راهکارهـای به چنگ آوردن آن، کوشش زیادی کردند.

پیش گفتار

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ماشین تحریر عجیب

ماشین تحریر عجیب

به‌دنبال خرید یک ماشین تحریر قدیمی نبود. نه به چیزی نیاز داشت و نه مایملک بیشتری می‌خواست – نو، کارکرده، آنتیک – هیچ نمی‌خواست. عهد کرده بود برای پشت‌سر گذاشتن ناکامی‌های اخیرش، شیوه زندگی صرفه‌جو و بی‌تجملی را پیش بگیرد؛ در کمال کمینه‌گرایی، طوری که تمام زندگی‌اش در اتومبیلش جا شود. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات سروش مولانا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..