× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شیرین

نویسنده: م.مودب پور

هر کاری که به‌نظر من طبیعی می‌اومد در نظر خونواده‌ام دیوانگی بود. اصلا متوجه نبودن که ممکنه معنی این‌جور کارا رو اونا نفهمن! شاید رفتار من درست باشه! چون از اعمال من سر در نمی‌آوردن، می‌گفتن یا این دختره دیوانه‌س یا می‌خواد با این کارش جلب توجه کنه!

حالا برات از بچه‌گی‌هام نمی‌گم که چه جور کارایی می‌کردم، از موقعی می‌گم که کمی بزرگ‌تر شده بودم و حدودا چهارده سالم بود.

تا قبل از چهارده سالگیم دو سه بار منو دکتر روانپزشک برده بودن و باهاش مشاوره کرده بودن. اما دکتر بهشون می‌گفت که در دوران کودکی این رفتار زیاد مهم نیست. اما اون موقع دیگه تقریبا بزرگ شده بودم.

مثلا یه ساعت تنهایی تو اتاقم می‌نشستم و دیوار رو نگاه می‌کردم. یا یه گوشه می‌نشستم و چشمامو می‌بستم و فکر می‌کردم. اون موقع‌ها متوجه نبودم که چرا از این کار خوشم می‌آد. بعدا فهمیدم که با این کار در ذهنم تمرکز ایجاد می‌شد و آرامش پیدا می‌کردم.

چه جوری برات بگم آرمین؟ تو سرم همه‌ش صدا بود، صداهای درهم و برهم! در یه آن هزار تا تصویر جلوی چشمم ظاهر می‌شد که هیچ کدوم رو تا اون زمان ندیده بودم! آدم‌هایی رو در ذهنم می‌دیدم که شاید بیست سی سال پیش مُرده بودن!

صفحه 286


قیمت: 36,900 تومان
پاکت خرید
شیرین
شیرین
  • ناشر : نیریز
  • تعداد صفحات: 528
  • شابک: 9789645724434
  • شماره چاپ: 6
  • سال چاپ: 1396
  • نوع جلد: شمیز
  • دسته بندی: داستان فارسی

مقالات پیشنهادی

 سلوک

سلوک

 پس من چه میزان حرف زده‌ام و حرف می‌زنم و حرف می‌زنم بی‌آن‌که دیگری – یا خودم حتی – صدای نفس‌هایم را بشنود و بشنوم؟ حالا باز هم سکوت و سکوت و سکوت. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 بیوه كشی

بیوه كشی

23,000 تومان
 پارچه فروش عاشق

پارچه فروش عاشق

14,000 تومان
 دلكش و پریوش

دلكش و پریوش

14,000 تومان
 نشانه را حک کن

نشانه را حک کن

33,000 تومانSome text some message..