لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شونبرگ

نویسنده:
چارلز روزن

می‌توان محدوده‌های فرم‌های کوچک را به شیوه‌های مختلف مشخص کرد، تکنیک موتیف مرکزی از همه ساده‌تر است: زمانی که جابه‌جایی‌ها گوناگون و ترکیب‌های موتیف به میزان لازم به نمایش درآمد، وقتی که آنها یک نقطه بیانگر یا موزیکال درست کردند، قطعه تمام خواهد شد. اگر موتیف تنها بین دو تا پنج نت طول بکشد، دستیابی به احساس اشباع خیلی سخت نیست. در ضمن، پیوستگی سبکی این مینیاتورها به‌وسیله روش‌هایی که پیش‌تر به آنها اشاره شد، محفوظ است: ثبات هارمونی براساس آکوردهایی با ساختار مشابه (که معمولا یک موتیف مرتبط هستند)؛ و مفهوم درجات نسبی اصوات نامطبوع که هم از طریق تکنیک تقلیدی از سبک‌های تونال قدیمی‌تر که برای جمله‌بندی و ریتم استفاده می‌شود، به وجود می‌آید، و هم توسط یک مفهوم بسیار پیچیده و مفصل از بافت و رنگ‌بندی، شکل می‌گیرد.

صفحه 80


افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

هجرت، محکومیت و تبعید، برای سرگردانان در وطن

«من اینک به ضد تو هستم و در میان تو به نظر امت‌ها داوری خواهم نمود. و با تو به سبب جمیع رجاساتت کاری خواهم کرد که پیش از این نکرده باشم و مثل آنها هم دیگر نخواهم کرد. بنابراین پدران در میان تو پسران را خواهند خورد و پسران پدارنشان را و بر تو داوری‌ها نموده، تما بقیت را به‌سوی هر باد پراکنده خواهم ساخت بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ناهید
مشاهده همه arrow iconSome text some message..