لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شهروندان خوب نباید بترسند

نویسنده:
ماریا روا

کنستانتین ساک را گذاشت زمین، ولی نرفت. هنوز داشت به دخترک نگاه می‌کرد. حالا به یاد مصلحت عمومی مصلحت عمومی از هر چیزی مهم تر بود ـ مگر تمام عمر همین را یادش نداده بودند؟ پس می‌شد کمی فریب‌کاری را بر او بخشید. می‌توانست آن دخترک اورینکووار را به جای اورینکو در مسابقه ملکه زیبایی اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی قالب کند. خودش او را تعلیم می‌داد. در آمفی تئاتر بزرگ کاخ فرهنگ مسکو، هر یک از شرکت کنندگان روی صحنه به اندازه انگشت کوچک بودند. کی می‌فهمید کدام به کدام است؟ و اما در مورد پخش تلویزیونی مراسم، نمی شد تأثیر دگرگون کننده لوازم آرایش، و کیفیت گیج کننده زرق و برق را دست کم گرفت. وقتی اورینکو در مسابقه ملکه زیبایی شهرشان، با آن‌همه پودر و بزک، و مژه مصنوعی‌هایی که را فشار داد.گفت، انگار به هم می‌خورد، روی صحنه رفته بود، خودش هم خیلی شبیه خودش نبود. بلند گفت: «در ضمن می خواستم سرپرستی یه بچه رو برای دو ماه قبول کنم.» به حق شناسی دخترک یتیم فکر کرد، و دلش گرم شد.

صفحه ۱۱۱

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دغدغه‌ام بیشتر مسائل انسان امروز بوده

دغدغه‌ام بیشتر مسائل انسان امروز بوده

در گفت‌وگوی پیش رو درباره‌ی حضور دقیقی در حوزه‌ی ترجمه، معیار انتخاب آثار و همین‌طور تصویر نمادین «روایت بازگشت» از لیبیِ پس از سرنگونی قذافی صحبت کرده‌ام. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مژده دقیقی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..