× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شفای زندگی

نویسنده: لوئیز ال.هی

فکر کنم این حق طبیعی من است که در تمام زندگیم موفقیتی را با موفقیت دیگری پشت‌سر بگذارم. اگر این کار را انجام ندهیم، مطابق با قابلیت‌های درونیمان عمل نکرده‌ایم، یا باور نمی‌کنیم که می‌تواند در مورد ما هم مصداق داشته باشد یا موفقیت‌های خود را تشخیص نمی‌دهیم.

وقتی معیارهایی را تعیین می‌کنیم که برای شرایطی که در این لحظه در آن قرار داریم خیلی بالا هستند، معیارهایی که نمی‌توانیم هم‌اکنون به آنها برسیم و به همین خاطر همیشه با شکست مواجه می‌شویم. وقتی کودک خردسالی راه رفتن یا حرف زدن را یاد می‌گیرد و ما او را به‌خاطر هر پیشرفت کوچکی که می‌کند ترغیب و تشویق می‌کنیم، کودک خوشحال می‌شود و مشتاقانه تلاش می‌کند کارش را بهتر انجام دهد. آیا شما هم خودتان را وقتی چیز جدیدی یاد می‌گیرید همین‌طور تشویق می‌کنید؟ یا با گفتن این جمله: «تو کردن یا ناآزموده هستی و نمی‌توانی این کار را بکنی.» شرایط را برای یادگیری خود سخت‌تر می‌نمایید؟

صفحه 156

موجود نمی باشد
شفای زندگی
شفای زندگی

مقالات پیشنهادی

 آفتاب پرست‌ها

آفتاب پرست‌ها

زن های زیادی در زندگی ام بوده اند ،اما میترسم عاشق هیچ کدامشان نشده باشم.نه با شور و شعف.نه، شاید چنان که سرشت ایجاب می کند.از تصورش هم وحشت می کنم. وضع کنونی من _ باور کردنش هم عذابم میدهد _ نوعی مجازات طعنه آمیز است. یا این بود یا چیزی نبود جز اشتباهی بی پروا. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 دائو:راهی برای تفكر

دائو:راهی برای تفكر

60,000 تومان
 در دنیای تو ساعت چند است؟

در دنیای تو ساعت چند است؟

12,000 تومان
 استانبول

استانبول

ناموجود
 قرار نبود...

قرار نبود...

65,000 تومانSome text some message..