× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شب زمین

نویسنده:
فرانک پلانی

آلبر کامو به رُنه شار

رُنه‌ی عزیزم،

این مدت با خانواده‌ی پولژ کمی منتظرتان بودیم. بهتر بگویم، امیدوار بودیم بیایید. اما حداقل سحرخیزان به دستم رسید و باز هم بابت لطف‌تان صمیمانه متشکرم.

اگر آمده بودید، می‌توانستید ببینید که درختان بادام این دیار چگونه یک‌شبه به شکوفه نشستند. بهارِ این‌جا، هرچند هنوز کاملاً از راه نرسیده، شما را با خیلی چیزها آشتی می‌دهد.

از گفت‌وگوی‌تان با براک خیلی خوشم آمد. علاقه و احترام‌تان را به او درک می‌کنم، هم نقاش است، هم انسان. در میان این هیاهوی زوال‌ها، آثارش بی‌وقفه در حال پیشرفت است، زیرا به‌طور انحصاری و جدی در خدمت آن‌ها بوده. این امر شادی را دفع نمی‌کند، بلکه برعکس. این جمله‌ی نیچه را به یاد بیاورید: «عشقِ سهمگین به خویشتن.»

صفحه ۱۹۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شهر و خاطرات رونده

شهر و خاطرات رونده

سرعت تغییرات محیطی در کلان‌شهرها آنچنان است که هر آن ممکن است چیزی که به آن دل بسته‌ای یا به آن احساس تعلق می‌کنی دود شود و به هوا رود یا چهرۀ دیگری به خود گیرد. در این شرایط که تعلق و دلبستگی به چیزی ثابت غیرممکن است، مبدائی ساکن برای شهرنشین وجود ندارد و از این رو همیشه در زندگی روزمرۀ خودش هم احساس دورماندگی و هجرت می‌کند. در این یادداشت این دورماندگیِ مداوم را از نظر می‌گذرانیم و برایش از شعر نیما و بودلِر شاهد می‌آوریم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..