× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی زیر ۶۰۰ گرم ۱۵ هزار تومان و بالای ۶۰۰ گرم ۲۳ هزار تومان، در صورتی که مبلغ اضافه‌ای بابت پست با هزینه پاکت یا کارتن دریافت شده باشد به شما برگشت داده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله از طریق تلفن یا پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خود شماست.
  • سفارشات پستی به غیر از روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی حداکثر ظرف 1 روز کاری تحویل پست داده خواهد شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

گرگ بیابان

نویسنده:
هرمان هسه

اگر افرادی با چنین شرایطی با توسل به گرگ بیابان و «افسوس از این دو و چه بخواهند خود را رها سازند، همان اندازه ایجاد تأسف می‌کنند که به زندگی بورژوایی علاقه نشان دهند. انسانی که می‌تواند مفهوم سخنان بودا را دریابد و آسمان‌ها، مغاکها و پرتگاههای انسانیت را بشناسد، نباید در دنیایی که افکار عمومی، مردمسالاری و آموزش و پرورش بورژوایی بر آن مسلط است زندگی کند، زیرا ادامه این نوع زندگی، دلیلی جز هراس و جبن ندارد. اگر روح این انسان، موجب ناراحتی او شود و مغاک بورژواها را کوچک و خفقان‌آور بداند، همه رویدادها را پیآمد گرگ بودن محسوب و نظریه «گرگ در آن زمان بهترین بخش وجود من است»، را انکار می‌کند. او در ذات خویش، آنچه را شباهتی به توحش دارد، گرگ می‌نامد و آن را خطرناک و مایه هراس بورژواها در نظر می‌گیرد. البته این فرد که تصور می‌کند هنرمندی دارای احساسات لطیف است، درک نمی‌کند که غیر از گرگ، موجودات زیاد دیگری درون او لانه کرده‌اند نمی‌تواند بفهمد که در وجود او، تنهاگرگ گاز نمی گیرد، بلکه غیر از آن، روباه، افعی، ببر، بوزینه و پرندگان بهشتی را نیز در وجود خویش دارد. او نمی‌داند که در این جهان کامل و این باغ بهشتی، پر از موجودات و هیاکل زیبا و هراس‌آور، بزرگ و کوچک، نیرومند و ضعیف، همان اندازه گرفتار گرگ شده که انسان حقیقی وجود، به اسارت انسان صوری بورژوازی درآمده و مورد تجاوز و تعدی قرار گرفته است.

صفحه ۵۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 جایی میان عشق و هوس

جایی میان عشق و هوس

عشق سال‌های وبا در سال 1985 توسط گابریل گارسیا مارکز در کشور کلمبیا منتشر شده است و در سال 1988 به زبان انگلیسی در دسترس انگلیسی‌‌‌زبانان قرار گرفت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات علم
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم هرمان هسه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کیومرث پارسای
مشاهده همه arrow iconSome text some message..