× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

شاهزاده پاپ اندی وارهول

نویسنده:
جوزف د.کنتر

کدام وارهول را باور داریم؟ 

مردی که از پشت عینک و در سکوت نظاره‌گر گشایش جهان بود، چه کسی بود؟ آدم ترسناکی که در خودنگاره‌ی سال ۱۹۸۶ مثل روح سرگردان ظاهر شده، چه کسی بود؟ وارهول پُر از تضاد، تناقض و رمز و راز بود. او دمدمی‌مزاج، ثروتمند و پیچیده بود و روشن‌فکر و مجری برنامه (شُومَن) هم‌زمان در او تجلی پیدا می‌کردند. 

تصاویر وارهول نمادهای آمریکای «پاپ» بودند و در سطح جهانی طنین‌انداز شدند. او جزو معدود هنرمندان تجسمی بود که نام، چهره و آثارش در سطح جهان شناخته‌شده هستند. درباره‌ی وارهول، بیش از هر هنرمند دیگر جهان، مطلب وجود دارد. تجزیه و تحلیل آثار او و شایعات در مورد سبک زندگی‌اش در هزاران کتاب، روزنامه و مجله درج شده است. او نزدیک به ۴۰ سال فعالیت حرفه‌ای کرد، اما اوج شهرتش در سال‌های ۱۹۶۰ و به خاطر خلق هنر پاپ بود. پس در ۳۰ سال دیگرش چه خلق کرد؟ در این کتاب هر چهار دهه‌ی زندگی حرفه‌ای وارهول پوشش داده شده و مراحل رشد، توسعه‌ی هنری و سهم و مشارکت او در تاریخ هنر بررسی شده است. 

صفحه ۱۵

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دلم نمی‌خواهد عروسک خیمه‌شب بازی باشم

دلم نمی‌خواهد عروسک خیمه‌شب بازی باشم

هانا آرنت همراه با دختری که کودکی خود اوست به تماشاخانه‌ای برای درک صحنه‌ی تاریخ بشریت می‌روند که در آن، گرگ و دسته عروسک هایش شهری را می‌گردانند. اما صحنه‌ی تاریخ چیست؟ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon به ترجمه‌ی سحر دولتشاهی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..