× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سگ ولگرد

نویسنده: صادق هدایت

از آن روز پات به جز لگد، قلبه سنگ و ضرب چماق چیز دیگری از این مردم عایدش نشده بود. مثل اینکه همه آنها دشمن خونی او بودند و از شکنجه او کیف نمی‌بردند!

پات حس می‌کرد وارد دنیای جدیدی شده که نه آنجا را از خودش می دانست و نه کسی به احساسات و عوالم او پی می‌برد. چند روز اول را به سختی گذرانید. ولی بعد کم‌کم عادت کرد. به علاوه سرپیچ کوچه، دست راست جایی را سراغ کرده بود که آشغال و زیبا در آنجا خالی می‌کردند و در میان زبیل بعضی تکه‌های خوشمزه مثل استخوان، چربی، پوست، کله ماهی و خیلی خوراکی‌های دیگر که او نمی‌توانست تشخیص بدهد پیدا می‌شد وبعد هم باقی روز را جلو قصابی و نانوای می‌گذرانید. چشمش به دست قصاب دوخته شده بود، ولی بیش از تکه‌های لذیذ کتک می‌خورد و با زندگی جدید خودش سازش پیدا کرده بود. – از زندگی گذشته فقط یک مشت حالات مبهم و محو و بعضی بوها برایش باقی مانده بود. هر وقت به او خیلی سخت می‌گذشت، در این بهشت گمشده خود یک نوع تسلیت و راه فرار پیدا می‌کرد و بی‌اختیار خاطرات آ« زمان جلوش مجسم می‌شد.

صفحه 18


قیمت: 14,000 تومان
پاکت خرید
سگ ولگرد
سگ ولگرد

مقالات پیشنهادی

 سفر با زنی که پلک نمی‌زد

سفر با زنی که پلک نمی‌زد

داستان عاشق شدن پسری به مانکنی که شبیه درخشنده‌ است اما حرف نمی‌زند، چیزی نمی‌خواهد، فقط هست و زیبایی و لبخندش را عرضه می‌کند، داستان مدرنی است که شاید تنها صادق هدایت بتواند نویسنده آن باشد. بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 سگ 

سگ 

12,000 تومان
 یکصد و ده نامه از دو سیمین

یکصد و ده نامه از دو سیمین

27,000 تومان
 شازده حمام  (جلد اول و دوم)

شازده حمام (جلد اول و دوم)

80,000 تومان
 پس از تو

پس از تو

37,000 تومان



Some text some message..