لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سکوت (قدرت درون گراها)

نویسنده:
سوزان کین

برون‌گراها گاهی به خاطر «اجتماعی بودن» تحسین می‌شوند - به معنی دلسوزی و توجه کردن به دیگران - و درون‌گراها به‌عنوان کسانی که آدم‌ها را دوست ندارند سرزنش می‌شوند. اما واکنش‌های نوزادان آزمایش‌های کاهان هیچ ربطی به آدم‌ها ندارد. این نوزادان با مشاهده‌ی تصاویر متحرک گوشی‌ها فریاد می‌زدند (یا نمی‌زدند). آن‌ها دست و پایشان را در واکنش به ترکیدن بادکنک‌ها تکان می‌دادند (یا نمی‌دادند). بچه‌های با واکنش شدید ذاتاً ضد بشر نبودند؛ آن‌ها صرفاً نسبت به محیط اطرافشان حساس بودند. در واقع، حساسیت نظام عصبی این بچه‌ها ظاهراً نه‌تنها به مشاهده‌ی چیزهای ترسناک، بلکه به‌طور کلی به نوع توجه ربط دارد. بچه‌های با واکنش شدید، به قول یکی از روان‌شناسان نسبت به آدم‌ها و چیزها «توجه هشدارگونه» دارند. آن‌ها پیش از تصمیم‌گیری، برای انتخاب چیزی که می‌خواهند عملاً از حرکات چشمی بیشتری نسبت به دیگران استفاده می‌کنند. انگار آن‌ها اطلاعاتی که از دنیای اطراف می‌گیرند را - گاه آگاهانه، گاه ناآگاهانه - عمیق‌تر پردازش می‌کنند.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 سکوت: سیری در عالم درون‌گرایی

سکوت: سیری در عالم درون‌گرایی

کتاب «سکوت» با شروعی طوفانی بر محور قیاس برون‌گرایی و درون‌گرایی آغاز می‌شود و در چارچوب چهار بخش ادامه می‌یابد. هر بخش از کتاب به جنبه‌ای از جهانِ درون‌گرایان می‌پردازد. در ادامه مروری خواهیم داشت بر پاره‌هایی از «سکوت». بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات کتابسرای تندیس
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سوزان کین
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سیمین موحد
مشاهده همه arrow iconSome text some message..