× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سه قطره خون

نویسنده: صادق هدایت

آشنایی آنها در سینما شروع شد. هر دفعه که چراغ‌ها روشن می‌شد، به هم نگاه می‌کردند؛ تا اینکه در موقع خروج از سینما با هم حرف زدند و چیزی که از ساعت اول منوچهر را شیفته خجسته کرد، سادگی او بود. در همان‌جا قرار کرد که شب‌های دوشنبه به سینما می‌آید و سه‌شب دوشنبه دیگر این ملاقات تکرار شد تا شب سوم منوچهر او را با اتومبیل خود در خیابان لختی به خانه‌اش رسانید. به اندازه‌ای منوچهر فریفته خجسته شده بود که همه معایب و محاسن او، همه حرکاتش،‌سلیقه و حتی غلط‌های املایی که در کاغذهایش می‌کرد برای منوچهر بهتر از آن ممکن نبود. این یک ماهی که با هم آشنا بودند، بهترین دوره زندگی او به شمار می‌رفت.

اولین‌بار که خجسته به خانه او در همین اتاق آمد، گرامافن را کوک کرد. صفحه (سرناتا) را گذاشت و مدت‌ها در دامن او گریه کرد. چقدر در اتاق تنها یا در اتاق کوچک کافه «وکا» با یکدیگر نقشه آینده خودشان را می‌ریختند. منوچهر همیشه پیشنهادش این بود که با او برود به املاکش در مازندران، کنار رودخانه یک کوشک کوچک تمیز بسازد و با هم زندگی بکنند. این پیشنهاد موافق سلیقه و پسند خجسته نبود، که مایل بود در تهران باشد، به مد جدید لباس بپوشد، تابستان‌ها با اتومبیل در زرگنده به گردش برود و در مجالس رقص حاضر بشود. 

قیمت: 16,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • ناشر : مجید
  • تعداد صفحات: 176
  • شابک: 9789644530586
  • شماره چاپ: 1
  • سال چاپ: 1384
  • نوع جلد: شومیز
  • دسته بندی: داستان فارسی
  • امتیاز:

مقالات پیشنهادی

 سفر با زنی که پلک نمی‌زد

سفر با زنی که پلک نمی‌زد

داستان عاشق شدن پسری به مانکنی که شبیه درخشنده‌ است اما حرف نمی‌زند، چیزی نمی‌خواهد، فقط هست و زیبایی و لبخندش را عرضه می‌کند، داستان مدرنی است که شاید تنها صادق هدایت بتواند نویسنده آن باشد. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 تبلیغات و فرهنگ

تبلیغات و فرهنگ

20,000 تومان
 راز داوینچی

راز داوینچی

73,000 تومان
 پاییز پدرسالار

پاییز پدرسالار

28,000 تومان
 بلا گردون

بلا گردون

54,000 تومانSome text some message..