لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سلاخ خانه کوچک شهر

نویسنده:
هارولد شکتر

وقتی آیین احضار ارواح آغاز شد جولی چشمانش را بست، دست دوستش را گرفت و هر دو بر فرا خواندن ارواح مردگان متمرکز شدند. جولی بعدها چنین توصیف کرد که ناگهان بـه او «حس وحشتناکی دست داد.» چشمانش را باز کرد و «چشم در چشم سه بندر دیگر شد که آهسته وارد آنجا شده بودند. کنار هم ایستاده بودند. چشمانشان را نیتی مرگ بار تیره کرده بود... در نور ضعیف شمع به نظر می‌رسید بندر پیر تبری را بالا گرفته است.»

ترسناک‌تر از هر داسـتانی که جنايات قاتلی را روایت می‌کند، داستانیست درباره خانواده‌ای قاتل؛ خانواده‌ای که با همکاری و کمک هم، مردم بی‌پناه را به دام می‌انداختند و به وحشیانه‌ترین شکل ممکن سلاخی می‌کردند. این کتاب از مجموعه «مشاهیر مرگ» به داستان یکی از خانواده‌های معروف تاریخ جنایات آمریکا می‌پردازد.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پارچه فروش عاشق

پارچه فروش عاشق

پیش از اختراع موبایل در آداب‌ دلبری هر روز که بیدار می‌شدم به آینه نگاه می‌کردم، زل می‌زدم به ابروی چاچی می‌گفتم: من شهید تیغ ابروی تواَم / خاکم و آسوده‌ی روی تواَم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات خوب
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم هارولد شکتر
مشاهده همه arrow iconSome text some message..