× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سكوت بره ها

نویسنده: توماس هریس

گامب هرگز نمی‌توانست صدایی را که از زیرزمین می‌آمد، حتی در بیشترین شدتش، از آشپزخانه بشنود. اما وی هنگامی که از پله‌ها به پایین می‌رفت، ‌قادر به شنیدن آن بود. امید داشت که زندانی ساکت و در خواب باشد. سگ نیز، که در زیر بغل صاحبش بود، به سوی صداهایی که از چا برمی‌خاست، غرغر می‌کرد.

گامب در پشت سر پشمالوی سگ در گوشش می‌گفت: «تو خیلی بهتر از اینها تربیت شدی، ساکت باش!»

اتاق زندان مخفی، در پایین پله‌ها، پس از گذشتن از دری، در سمت چپ قرار داشت. گامب، هنگام رد شدن از کنار آ« در نه نگاهی به آن انداخت و نه به صداهایی که از چاه می‌آمد، توجه کرد- تا جایی که به او مربوط می‌‌شد، کلماتی که زندانی بر لب می‌آورد. هیچ شباهتی به انگلیسی نداشت.

گامب به اتاق سمت راست، که اتاق کارش بود، وارد شد و پس از بر زمین گذاشتن سگ، چراغ‌ها را روشن کرد. چند بید بال زنان به سوی چراغ سقف که پوششی سیمی داشت، پرواز کردند.

گامب در اتاق کارش بسیار دقیق و وسواسی بود. او همیشه محلول سبزرنگ گیاهی برنزه کردن پوست را درون ظرفی از جنس استیل و نه آلومینیوم، با سایر محلول‌ها مخلوط می‌کرد.

صفحه 378

قیمت: 40,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ماشین تحریر عجیب

ماشین تحریر عجیب

به‌دنبال خرید یک ماشین تحریر قدیمی نبود. نه به چیزی نیاز داشت و نه مایملک بیشتری می‌خواست – نو، کارکرده، آنتیک – هیچ نمی‌خواست. عهد کرده بود برای پشت‌سر گذاشتن ناکامی‌های اخیرش، شیوه زندگی صرفه‌جو و بی‌تجملی را پیش بگیرد؛ در کمال کمینه‌گرایی، طوری که تمام زندگی‌اش در اتومبیلش جا شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

 شوهر آهو خانم

شوهر آهو خانم

110,000 تومان
 عامه پسند

عامه پسند

25,000 تومان
 باشگاه مشت زنی

باشگاه مشت زنی

20,000 تومان
 باز هم من

باز هم من

68,000 تومانSome text some message..