لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سفرنامه پیترو دلا واله

نویسنده:
پیترو دلاواله

پیترو دلّا واله بین جهانگردان ایتالیایی که از دورة امپراتوری مغول به بعد، خاطرات مسافرت‌های خود را به آسیا به رشتة تحریر درآورده‌اند، مقام ارزنده‌ای دارد. وی از خود سفرنامة بسیار پرارزشی دربارة ترکیه و ایران و هند باقی گذاشت و اولین چاپ کامل قسمت مربوط به ایران، که با نسخه‌های خطی نویسنده تطبیق شده است، در ایتالیا تقریباً همزمان با انتشار ترجمة فارسی این کتاب منتشر خواهد شد. ترجمة فارسی را آقای دکتر شعاع‌الدین شفا بر عهده گرفت، و برای اینکه کاملاً مطابق با اصل باشد، از بذل هیچ گونه دقت و کوششی دریغ نورزید. انتشار ترجمة این کتاب در ایران بدین طریق امکان‌پذیر شد که ایزمئو موقعی که مؤسسه ملی صنایع نفتی ایتالیا  توسط دوست مرحوم من، پروفسور بولدرینی اداره می‌شد، موفق شد از آن مؤسسه اعتبار کافی برای انجام این منظور به دست‌آورد.

به‌عنوان رئیس ایزمئو نه تنها باید از دوست عزیز خود یاد کنم، بلکه باید از رؤسای که در انجام این منظور به او کمک کردند، تشکر نمایم.

علاقه به انتشار چنین متن پراهمیتی نشان میدهد که چگونه بعضی از مؤسسات مهم صنعتی ما در مورد چاپ متون علمی و فعالیت‌های فرهنگی با سخاوتمندی رفتار می‌کنند و مجدداً صمیمی‌ترین تشکرات خود را به مناسبت این همکاری با ارزش که می‌توان گفت بدون آن انجام کار فوق‌العاده مشکل بلکه غیر ممکن بود به تقدیم می‌کنم. این کتاب مفید نکات بسیاری از عصر شاه عباس کبیر را برای ما روشن می‌کند و به‌طور کلی مجموع کارهایی که شده نشانة کاملی است از همکاری فرهنگی بین ایران و ایتالیا؛ یعنی دو کشوری که قرن‌هاست پیوندهای دوستی کامل، آنها را به یکدیگر بستگی داده است.

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هم‌گام با اسطوره، به سادگی هرچه تمام‌تر

هم‌گام با اسطوره، به سادگی هرچه تمام‌تر

این کتاب یک راهنمای کوچک و ساده از اساطیر یونان و روم است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات علمی و فرهنگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی شجاع الدین شفا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..