لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ساکن روان (تجربه رهایی براساس متد سدونا)

نویسنده:
فرشته میرهاشمی

در سفر زندگی٬ انسان تجربه‌هایی در مواجهه با وقایع زندگی دارد. هنگام روبرو شدن با هر واقعه‌ای انسان پدیده را با حواس پنجگانه دریافت می‌کند و آنچه را که دريافت کرده است٬ توسط ذهنش که به آن «مترجم ذهنی» می‌گوییم معنی می‌کند و سپس احساسش براساس آن معنی حضور می‌یابد. این «مترجم ذهنی»٬ معانی را از تجربه در مواجهه با وقایع در زمان کودکی کسب کرده است. کودک هر پدیده را با حواس پنجگانه دریافت کرده٬ احساس برایش حضور می‌یابد٬ و بعدها افکار به تدریج بر روی آن شکل می‌گیرند و معنی را در ذهن شکل می‌دهند.

صفحه ۱۵

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شادی و سرور زندگی‌ام کجاست؟

شادی و سرور زندگی‌ام کجاست؟

فرشته‌ میرهاشمی متولد 1329 است و در رشته‌های مختلف معماری، شهرسازی و روان‌شناسی تحصیل کرده است. او مدرک کارشناسی ارشد معماری را از دانشگاه تهران گرفت و بعد در دانشگاه کالیفرنیا مشغول تحصیل در رشته‌ی شهرسازی شد. کتاب ساکن روان، حاصل سال‌ها تجربه‌ی نویسنده در برگزاری جلسات سدونا است. فرشته میرهاشمی حق مولف را در این زمینه رعایت کرده است و با اجازه‌ی نویسنده‌ی کتاب هیل دواسکین بخش‌هایی از کتاب او را ترجمه و با تجربه‌های شخصی خود در این زمینه ترکیب کرد و این کتاب را نوشت. کتاب ساکن روان در واقع راهنمای عملی رسیدن به رهایی و شامل مجموعه‌ای از تمرین‌ها و راهکارهایی است که ما را قدم به قدم به تجربه‌ی رهایی نزدیک‌تر می‌کند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات بینش نو
مشاهده همه arrow iconSome text some message..