لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
توجه: سفارش شما روز یکشنبه 23 بهمن تحویل پست داده خواهد شد.
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

سال های سگ

نویسنده:
گونتر گراس

کتابی را که پیش روی دارید یکی از معروف‌ترین رمان‌های گونتر گراس به نام سال‌های سگ است و مثل اغلب آثار او دارای پیچیدگی‌های خاص خود. مترجم برای فهمیده شدن آن هرجا که لازم بود، به معرفی افراد و شرح مبهم پانویس پرداخته و سعی داشته تا حد امکان در ترجمه‌ی فارسی امانتدار باشد و متن فارسی را به زبان متن اصلی نزدیک نماید. مسلماً به خاطر اختلاف فرهنگ و زبان این امر کاملاً میسر نمی‌شود. نخستین پرسشی که برای خواننده‌ی آشنا به ادبیات پیش می‌آید، عنوان کتاب است که همیشه و از همان هنگام منتشر شدنش به زبان آلمانی به نام سال‌های سگی در فارسی ترجمه شده و این نام چنان جا افتاده که حتی خود من هم تا پایان ترجمه‌ی کتاب همین عنوان را بر آن گذاشته اما این عنوان نه تنها از دقت کافی برخوردار نیست که حتی با منظور نویسنده مغایرت هم دارد، چرا که اینجا از نام سگ، صفت سگی ساخته شده و این برای خواننده‌ی ایرانی بار منفی دارد و او را بی‌اختیار به یاد سال‌های نحس و شوم می‌اندازد که با اینکه بخشی از کتاب به خاطر تسلط مطلق فاشیسم است، اما اصلاً منظور نویسنده نیست. او از دو اسم سگ، اضافه‌ی تملیکی ساخته و سال‌ها را به تملک سگ درآورده و در هر سه بخش کتاب یک سگ را محور داستان قرار داده است.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دیگر چگونه یک نفر به رقص بر خواهد خاست؟

دیگر چگونه یک نفر به رقص بر خواهد خاست؟

کتاب آبروی ازدست‌رفتۀ کاترینا بلوم با عنوان فرعی «خشونت چگونه شکل می‌گیرد و به کجا می‌انجامد؟» داستانی است از هانریش بل نویسندۀ آلمانی که روایتی پلیسی را با یکی از عمیق‌ترین معضلات همۀ جوامع یعنی روزنامه‌نگاری زرد پیوند می‌دهد.  بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم گونتر گراس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی حسن نقره چی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..