لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ساختن (انسان شناسی، باستان شناسی، هنر و معماری)

نویسنده:
تیم اینگلد

ساختن ایجاد معرفت می‌کند٬ محیط را می‌سازد و زندگی را دگرگون می‌کند. انسان‌شناسی٬ باستان‌شناسی٬ هنر و معماری همگی راه‌های ساختن‌اند. تیم اینگلد در این کتاب برانگیزاننده این چهار رشته را به سیاقی به هم پیوند داده که تا بیش از این هرگز کسی آن را نیازموده است. اینگلد به‌جای آنکه هنر و معماری را به‌مثابه مجموعه‌هایی فشرده از موضوعات در تحلیل‌های انسان‌شناسانه و باستان‌شناسانه تلقی کند٬ از روشی در اندیشیدن درباره ساختن حمایت می‌کند که در آن استادکاران هوشمند این عرصه‌ها و مواد پُرکنش در دستانشان پیوسته در خلق صورت (فرم) به هم پاسخ می‌دهند و با یکدیگر در «تطابق»اند.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 رهش

رهش

اسب‌ها از دو روز قبل‌ش سم می‌کوبانند. سگ‌ها دندان به هم می‌سایند. شب‌ش گربه‌ها خرناس می‌کشند. کبوترها بی‌قراری می‌کنند و نصف شب تو لانه در جا بال می‌زنند. قزل‌آلاها عوض اینکه بالا بیایند، خودشان را رها می‌کنند در مسیر پایین‌دستِ رود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهامه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..