لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زن بودن | نشر کتیبه پارسی

نویسنده:
تونی گرانت

گریه کردن و ابراز احساسات می‌تواند به‌عنوان بخشی از حیطه‌ی هوس شخصیتی دیده شود. گریه نباید سلاح زن، جهت بهانه‌ی مداوم باشد اما اگر به‌طور طبیعی سرازیر شود، نباید جلویش را گرفت زیرا اشک‌ها بیان صادقانه‌ی درد و رنجد و گاهی بلندتر و باقدرت‌تر از کلماتند. این افسانه‌ی دروغ بزرگ شماره هفت را که می‌گوید: «زن بودن یعنی ضعیف بودن»، کنار می‌زند. چرا که هیچ چیز نمی‌تواند منکر احساسات عمیق زنانه شود.

اینها جملات یک زن آمازونی است که تغییر جهت داده است:

* من همیشه می‌دانم که وقتی بتوانم برای مردی گریه کنم، یعنی احساسات عمیقی نسبت به او دارم. در محل کار باید خشک باشم و اشک‌هایم را نگه دارم و این خشکی به زندگی شخصی هم انتقال می‌یابد. سال‌هاست که اشک‌هایم را نگه داشته‌ام، آن‌قدر که دیگر فراموش کرده‌ام چگونه گریه کنم. می‌دانم وقتی اجازه دهم اشک‌هایم جاری شوند، یعنی زره آمازونی را از تن در آورده‌ام. اوایل از گریه کردن در برابر یک مرد، احساس حماقت می‌کردم و احساس ضعف و بی‌دفاعی داشتم. بعدها دریافتم که با این کار قوی‌تر می‌شوم یا راحت‌تر بگویم این کار همیشه برایم خوب بود. مرد هم بیشتر حمایتم می‌کرد و جنگی با هم نداشتیم. احساس راحتی می‌کردم و می‌دانستم که درک می‌شوم.

صفحه 152

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 دلایلی برای زنده ماندن: روایتِ قتلگاهِ افسردگی از زبانِ یک بازمانده‌

دلایلی برای زنده ماندن: روایتِ قتلگاهِ افسردگی از زبانِ یک بازمانده‌

«دلایلی برای زنده ماندن» (2015) نوشته‌ی مت هیگ (1975)، رمان‌نویس و روزنامه‌نگارِ انگلیسی، روایت برهه‌ای از زندگیِ نویسنده است که با افسردگی، وحشت و اضطرابْ دست‌به‌گریبان بود. بیشتر بخوان
 دریا زمینی که روی آن ایستاده‌ایم را از ما می‌گیرد

دریا زمینی که روی آن ایستاده‌ایم را از ما می‌گیرد

ویرجینیا وولف Virginia Woolf یکی از مهم‌ترین داستان نویسان قرن ۲۰ و ۲۱ به شمار می‌آید. ویرجینیا وولف روز ۲۸ مارس ۱۹۴۱ پس از پایان رمان بین دو پرده‌ی نمایش آخرین نامه‌‌اش را نوشت و روی پیش‌بخاری اتاق نشیمن گذاشت. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی
Some text some message..