× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زن بودن

نویسنده: تونی گرانت

گریه کردن و ابراز احساسات می‌تواند به‌عنوان بخشی از حیطه‌ی هوس شخصیتی دیده شود. گریه نباید سلاح زن، جهت بهانه‌ی مداوم باشد اما اگر به‌طور طبیعی سرازیر شود، نباید جلویش را گرفت زیرا اشک‌ها بیان صادقانه‌ی درد و رنجد و گاهی بلندتر و باقدرت‌تر از کلماتند. این افسانه‌ی دروغ بزرگ شماره هفت را که می‌گوید: «زن بودن یعنی ضعیف بودن»، کنار می‌زند. چرا که هیچ چیز نمی‌تواند منکر احساسات عمیق زنانه شود.

اینها جملات یک زن آمازونی است که تغییر جهت داده است:

* من همیشه می‌دانم که وقتی بتوانم برای مردی گریه کنم، یعنی احساسات عمیقی نسبت به او دارم. در محل کار باید خشک باشم و اشک‌هایم را نگه دارم و این خشکی به زندگی شخصی هم انتقال می‌یابد. سال‌هاست که اشک‌هایم را نگه داشته‌ام، آن‌قدر که دیگر فراموش کرده‌ام چگونه گریه کنم. می‌دانم وقتی اجازه دهم اشک‌هایم جاری شوند، یعنی زره آمازونی را از تن در آورده‌ام. اوایل از گریه کردن در برابر یک مرد، احساس حماقت می‌کردم و احساس ضعف و بی‌دفاعی داشتم. بعدها دریافتم که با این کار قوی‌تر می‌شوم یا راحت‌تر بگویم این کار همیشه برایم خوب بود. مرد هم بیشتر حمایتم می‌کرد و جنگی با هم نداشتیم. احساس راحتی می‌کردم و می‌دانستم که درک می‌شوم.

صفحه 152

قیمت: 15,500 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شما که غریبه نیستید

شما که غریبه نیستید

روستای ما قهوه‌خانه نداشت، عوضش بازار داشت که میان ده بود. چند تا دکان بقالی و آهنگری و قصابی دم حمام و مسجد بود که ما به آن بازار می‌گفتیم. صبح‌ها و عصرها پیرمردها دم دکان‌ها گوش تا گوش می‌نشستند و باب کیف از زمین و زمان و آسمان حرف می‌زدند و شعر می‌خواندند. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 زن زیادی

زن زیادی

ناموجود
 زنان سیبیلو و مردان بی ریش

زنان سیبیلو و مردان بی ریش

34,900 تومان
 دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

ناموجود
 تنگسیر

تنگسیر

ناموجودSome text some message..