× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال۲۵۰۰۰ هزار تومان
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای ۱۵۰ هزارتومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زن بودن

نویسنده: تونی گرنت

زن امروزی مردی بدلی است؛ با مردان حقیقی در جنگ است و به همین علت آشفته و ناآرام است. زن معاصر امریکایی، زن ستیزه‌جو و محصول زمانه خویش است. قدرت و ضعف‌هایش، آنچه به دست آورده و آنچه را که از دست داده است، قسمت اعظم موضوع این کتاب است.

جنبش فمینیستی که با انقلاب جنسی همراه بود در آغاز به زنان وعده‌های هیجان‌انگیز و اغواکننده‌ای را بشارت داد. این وعده‌ها آنقدر خوب به نظر می‌رسیدند که بسیاری از زنان، شوهران و فرزندانشان را ترک کردند و یا در پی دستیابی حرفه یا علایق شخصی «متعلق به خود» فکر ازدواج و تشکیل خانواده را کلا از سر به در کردند. این پیشنه‌ها و اشتغالات ذوقی که بر خودکفایی و فردگرایی تاکید می‌کرد می‌بایست کیفیت زندگی زن را ارتقاء دهد و حق انتخاب‌ها و همچنین روابطش با مردان را بهبود بخشد. اکنون با گذشت یک دهه یا بیشتر، زنان به روش‌های گوناگون ناگزیر از رویارویی با این حقیقت شده‌اند که نمی‌توان به آن وعده‌هایی که فمینیسم و آزادی نوید داده است جامه عمل پوشاند.

قیمت: 30,000 تومان
افزودن به پاکت خرید
زن بودن
زن بودن

مقالات پیشنهادی

 احتمالا گم شده‌ام

احتمالا گم شده‌ام

صدای زنگ تلفن ترتیب مغزم را میدهد. دستم را بیخودی طرفش دراز میکنم، تا قبل از این که مغزم روی تخت ولو شود، صداش را کم کنم…؛میرود وی پیغام گیر…؛ کیوان است. میخواهد بداند خانه هستم یا نه. جواب نمیدهم. سرم را که از روی بالش بلند میکنم، تازه میفهمم چه قدر سنگین است از لا به لای بخار توی سرم، به ساعت میز نگاه میکنم. ساعت ده است یا یازده یا دوازده؟ چه اهمیتی دارد؟ سعی میکنم دیشب را به خاطر بیاورم بیشتر بخوان

کتاب های پیشنهادی

 انواع زنان

انواع زنان

85,000 تومان
 راز

راز

27,500 تومان
 راز سایه

راز سایه

ناموجود
 بخواهید تا به شما داده شود

بخواهید تا به شما داده شود

30,000 تومانSome text some message..