لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

زمستان سخت

نویسنده:
اسماعیل کادار

بنا به شیوه همیشگی، از دوستانش یاد کرد که دیگر نبودند. پس از آن، مغز کرخ شده‌اش مدتی دراز به تجسم مردگان پرداخت. همه مردگان. میلیاردها و میلیاردها مرده. در زیر خاک خفته، به حالت‌های گوناگون، به پشت، به پهلو، دمر، با بازوانی چلیپا شده مطابق آداب و رسوم هر ملتی، گویی با توری نامرئی کره زمین را پوشانده بودند. شبکه‌ای از اسکلت‌ها که روزبه روز فشرده‌تر می‌شد. این مردگان، بدینسان در پیرامون کره زمین منجمد شده، همچون پوست‌های بودند که گرداگرد مغز این سیاه را گرفته باشد. نوريهان اندیشید: «اگر مرده ها بیشتر از زنده‌ها با هم اختلاف نداشتند، می‌توانستند به راستی بر دنیا حکومت کنند.» باز هم مدتی، فنجان به دست، به غرولند ادامه داد. سرانجام جوشانده‌اش را تمام کرد و به بستر رفت. از دور موسیقی رقصی به گوشش می‌رسید. نوریهان می‌کوشید تا مجسم کند که چگونه بخار بابونه به سوی مغزش بالا می‌رود. بالا برو، بالا برو، بابونه زرد. دمی بعد فکر کرد که دیگر هیچ چیز نمی‌جنبد. همه جا باران می‌بارد. و ما در زیر باران تحلیل می‌رویم. باران و دیکتاتوری پرولتاریا. در حالی که در زیر پتوهایش می‌لرزید، زمزمه کرد: «باد دیوانه‌ای که همه ما را واژگون کرد.» سیبری. صحرای گبی. صحرای نوریهان.

صفحه ۲۹

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پایان خاصی در کار نیست

پایان خاصی در کار نیست

سوءتفاهم اثری سخت و دلگیر است. داستانی سرراست و مُهلک که هم مواجهه با پیری است هم گسست رابطه‌ی زناشویی و هم تشریح شکست‌های نسلی سرِحال که مهم‌ترین وقایع سیاسی غرب را تجربه کرده و حالا آرام‌آرام در سراشیبی سرمایه‌داری جدید و تکنولوژی سُر می‌خورد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیلوفر
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اسماعیل کادار
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهستی بحرینی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..