لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

روزگار سخت | نشر برج

نویسنده:
ماریو بارگاس یوسا

شاید دو نفری که در سده‌ی بیستم بیشترین تأثیر را بر سرنوشت گواتمالا و به‌نوعی سراسر آمریکای مرکزی گذاشتند، هرچند در میان عامه ناشناخته‌اند و در کتاب‌های تاریخ نیز جلوه‌ی چندانی ندارند، ادوارد ال برنِیز و سَم زيمورای باشند؛ دو شخصیتی که، به لحاظ رگ‌وریشه و کاروپیشه و خوی‌وخیم، نقطه‌ی مقابلِ هم بودند.

زیمورای در سال ۱۸۷۷، در جایی نه‌چندان دور از دریای سیاه، متولد شده بود و چون یهودی بود، آن هم در دوره‌ی یهودی‌کُشی‌هایِ هولناک در سرزمین‌های روسیه، به آمریکا گریخت و پیش از آنکه پانزده سالش شود، به همراه یکی از خاله‌هایش به آن کشور رسید. به خانه‌ی شماری از اقوامشان در شهر سِلما در ایالت آلاباما پناه بردند. ادوارد ال برنیز هم اهل خانواده‌ای از مهاجران یهودی، ولی به لحاظ اجتماعی و اقتصادی بلندپایه، بود و در خاندانش فرد سرشناسی داشت: دایی‌اش، زیگموند فروید. جدای از اینکه هر دو یهودی بودند، ولو نه چندان مذهبی سفت‌وسخت، با هم تفاوتِ بسیار داشتند. 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 راوی قصه‌ی مردمانی که به سوگ میهن‌شان نشسته‌اند

راوی قصه‌ی مردمانی که به سوگ میهن‌شان نشسته‌اند

ماریو بارگاس یوسا در اواخر زمستان ۱۹۳۶ در جنوب کشور پرو، آرکیپا، و در خانواده‌ای از طبقه‌ی متوسط به دنیا آمد. سبک بارگاس یوسا شامل مطالب تاریخی و همچنین تجربیات شخصی اوست. بیشتر بخوان
 تابان و بی‌پایان، میراث گران قدر بشریت

تابان و بی‌پایان، میراث گران قدر بشریت

این کتاب از چهار بخش تشکیل شده است: سه مقاله و یک مصاحبه. در مقاله اول یوسا می‌کوشد تا توضیح دهد چرا ادبیات پدیده‌ی مهمی است. مقاله دوم «فرهنگ و آزادی» است که به مدرنیزاسیون و جهانی شدن می‌پردازد. مقاله سوم «آمریکای لاتین: افسانه – واقعیت» است که به بررسی تاریخی و البته متفاوتِ یوسا از این ناحیه می‌پردازد. درنهایت «سرخوشی و کمال» که نتیجه‌ی گفت‌وگوی رابرت بویرز و میل ویادا با یوساست. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات برج
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ماریو بارگاس یوسا
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی سعید متین
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر