لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دی ایج لارنس (نسل قلم ۸)

نویسنده:
الستر نیون

هیچ یک از کسانی که در جریان تولد دیوید هربرت (ریچارد) لارنس در یازدهم سپتامبر ۱۸۸۵ حضور داشتند نمی‌توانستند گمان ببرند که این فرزند چهارم و پسر سوم معدنچیی در ناتینگهامشر ایستوود روزی نویسنده‌ای خواهد شد که آثار و زندگی‌اش بیش از هر نویسنده دیگر انگلیسی قرن بیستم مورد مطالعه و بررسی و نقد قرار خواهد گرفت. همانگونه که در این بررسی کوتاه و مختصر آثارش تأکید شده است، او همچنین شاعر و نمایشنامه نویسی چیره دست و نیز یکی از پرکارترین خبرنگاران ادبی عصر جدید، مقاله‌نویسی مبارزه جو و سرسخت، و سفرنامه‌نویسی باذوق و قریحه استثنایی بود. دامنه فعالیت‌های ذوقی او به نقد کتاب، ترجمه، گفتارهای فلسفی، نقاشی، و تدریس نیز کشیده می‌شد، اما نبوغ واقعی او در قدرت تخیلش و در توانایی‌اش برای تطبیق دادن این قدرت تخیل با فرم‌های زیباشناختی گوناگون و مناسب بود.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 «نیاز به بخشودن از دل کشمکش‌های انسانی برمی‌خیزد.»

«نیاز به بخشودن از دل کشمکش‌های انسانی برمی‌خیزد.»

در برخی موقعیت‌ها جنایت‌پیشگان چنان قدرت عظیمی دارند که به آسانی می‌توانند اراده‌شان را بر قربانیان تحمیل کنند بی‌آنکه مجبور باشند جبران مافات کنند، اما باز قربانیان باید دست به انتخاب یک رویکرد و نگرش بزنند و آن رویکرد را اختیار کنند، و افراد مختلف انتخاب‌های مختلفی دارند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی خشایار دیهیمی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..