لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دل شکستگی و دل شکستن

نویسنده:
مدرسه زندگی

چرا برای بقا باید حافظة ضعیفی داشته باشیم؟

فرهنگ ما به طور کلی نگاه بسیار مثبتی به خاطرات و یادها دارد: ما برای مطالعة تاريخ ارزش قائلیم، از ما انتظار دارند برای ثبت لحظات ناب عکس بگیریم، گمان می‌کنیم بر اثر [مرور زمان] از بی‌عدالتی‌های گذشته فقط مشتی خاطرات خوب برای زمان حال باقی خواهد ماند، قول می‌دهیم آشنایان قدیمی را فراموش نکنیم و در روان‌درمانی تقلا می‌کنیم به دوران پرشور کودکی خود جانی دوباره ببخشیم. 

قصد ندارم ارزش چیزهایی را که نام بردم انکار کنم، اما بهتر است به این نکتة مهم نیز توجه کنیم که برای بقا نیازمند چیز دیگری نیز هستیم: فراموشی. برخی خاطرات آینده و توان‌مان را برای ادامه زندگی تهدید می‌کنند. اگر هر آنچه را که تا به حال برای‌مان اتفاق افتاده به همان وضوحی که روی داده در خاطر حفظ کنیم، دیگر تاب تحمل ناراحتی و اضطراب را نخواهیم داشت؛ همیشه وحشت‌زده خواهیم بود و حسرت همه وجودمان را در بر خواهد گرفت.

صفحه ۴۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تکه تکه بخوانید. ما تکه تکه‌ایم

تکه تکه بخوانید. ما تکه تکه‌ایم

تکه‌هایی از یک کل منسجم مجموعه یادداشت‌های پونه مقیمی ـدرمانگر و روان‌شناس ـ است. یادداشت‌ها به تفکیک موضوعی در فصول جداگانه دسته‌بندی شده‌اند که البته به گفته‌ی نویسنده جدا از یک‌دیگر نیز معنادارند. موضوعات اصلی این یادداشت‌ها، زندگی، عشق، رابطه و دردها و رنج‌های آدمی است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هنوز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم مدرسه زندگی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..