لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دلبند عزیزترینم (نامه های آنتوان چخوف و اولگا کنیپر)

نویسنده:
آنتون چخوف
اولگا کنیپر

اولین بار است که از آپارتمان جدید برایت می‌نویسم. این‌جا بسیار عالی است آنتونیو. تنها کاری که مانده زدن پرده‌هاست و پهن کردن فرش‌ها. بقیه‌ی چیزها آماده است. اتاق «ماشا» ناهارخوری و اتاق کار تو برق دارند. سه لامپ روشنایی ۴۵ روبل در سال. هرچه باداباد. مثل لردها زندگی خواهیم کرد! تو که ناراحت نیستی عزیزم. حتماً باید بیایی. حتی یک هفته هم در آپارتمان باشی نیازی به رفتن به بیرون نخواهی داشت. این‌جا به قدرِ کافی فضا برای قدم زدن هست. می‌توانی توی آپارتمان گشت بزنی. پنجره‌ها بزرگ هستند و هوای اتاق‌ها در یک دقیقه تمیز می‌شوند. نقشه را برایت خواهم فرستاد تا بهتر بفهمی. اتاق‌ها ۱۵ فوت بلندی دارند. اتاق «ماشا» کاملاً جداست و آشپزخانه برایش مسئله‌ای نخواهد بود و دیوارها محکم هستند. اتاق کار تو بسیار قشنگ است. کنارش اتاق زیبا و کوچولوی من است. در یک کلمه همه چیز عالی است و تو خوشحال خواهی بود. همه چیز به ما نزدیک است. دیروز نامه‌ای برایت ننوشتم عزیزم، چون داشتم چیزها را جابه جا می‌کردم و شب حسابی خسته بودم. اجازه گرفتم که به تمرین نروم و شب بیکار بروم. [...]

خوشحالم که برای دیدن «تولستوی» می‌روی و لحظات خوبی با او داشته‌ای. باز هم قصد داری به دیدنش بروی؟ درباره‌ی چه چیز جالب توجهی با او صحبت کردی؟ وقتی به دیدنش رفتی خودت را خوب پوشاندی؟ مواظب خودت باش تا تو را سالم و شاداب ببینم.

صفحه ۲۰۹

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 تو را دوست دارم

تو را دوست دارم

تو را دوست دارمچون لبان گر گرفته از تبکه نیمه شبان در التهاب قطره ای آببر شیر آبی بچسبدتو را دوست دارمچون لحظه ی شوق، شبهه ، انتظار و نگرانیدر گشودن بسته ی بزرگیکه نمی دانی در آن چیستتو را دوست دارم بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نیماژ
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آنتون چخوف
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی احمد پوری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..