× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دلایلی برای زنده ماندن

نویسنده:
مت هیگ

واقعیت‌ها

وقتی درون چیزی گرفتار شده‌اید که چنان غیرواقعی به‌نظر می‌رسد، دنبال هر چیزی می‌گردید که موقعیت‌تان را به شما نشان بدهد. من تشنة دانستن بودم. تشنة واقعیت‌ها. مثل کمربندهای نجات در دریا، دنبال آن‌ها می‌گشتم. اما آمار فریب‌دهنده است.

چیزهایی که به ذهن می‌رسند معمولاً می‌توانند پنهان بمانند. در واقع، اول که بیمار شدم انرژی زیادی را صرف این کردم که طبیعی به نظر برسم. مردم معمولاً فقط وقتی می‌فهمند که کسی رنج می‌برد که به آن‌ها گفته شود، و در مورد افسردگی این همیشه اتفاق نمی‌افتد، مخصوصاً اگر مذکر باشید (توضیح بیشتر در این مورد باشد برای بعد).

همین‌طور، با گذشت زمان، واقعیت‌ها تغییر می‌کنند. درواقع، مفهوم کلمه به کلی تغییر می‌کند. افسردگی قبلاً افسردگی نبوده. مالیخولیا بوده، و تعداد آدم‌هایی که از آن رنج می‌بردند خیلی کمتر از افسردگی امروز بود. اما واقعاً این‌طور بودند؟ یا این که مردم در مورد این نوع چیزها بازتر شده‌اند؟

صفحه ۴۲

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


۱۴۰۰/۰۷/۲۳
کتابی به غایت سطحی و نه چندان مفید. حتی متن سرگرم کننده‌ای هم نداشت که بشه تحملش کرد. متاسفانه ترجمه کتاب هم ضعیف بود و همین ترجمه ضعیف اثر و غنای کم اثر باعث چاپ یه فاجعه روی کاغذ شده است.

مقالات پیشنهادی

 من چیزی بودم. و حالا چیز دیگری بودم.

من چیزی بودم. و حالا چیز دیگری بودم.

من هیولا بودم و حالا نوع دیگری از هیولا هستم. هیولایی که می‌میرد، و درد را حس می‌کند، اما چیزی که در ضمن زندگی می‌کند... بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات علمی و فرهنگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم مت هیگ
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی گیتا گرکانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..