× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دست نیافتنی

نویسنده: علی رضا حیدری طاها صفری -

کشتی‌ها سخت و دردناک جلو رفت، مسکن هم که پشت به پشت یا می‌خوردم یا تزریق می‌کردم. با همان پا به فینال رسیدم، تجربه‌ی قبلی کمکم کرد و با اعتماد به نفس جلو رفتم. فینال با هیونگ – مو مسابقه داشتم، کسی که در المپیک آتن دوم شده بود. کشتی پرفشار بود، ولی با پای بسته و دردناک پیروز شدم. قهرمان آسیا، آن هم با بردن نفر دوم المپیک. با خودم فکر می‌کردم حالا وقتش است «خیلی‌ها» ببینند چه کسی بهتر است. اما دیگر امیری در کار نبود که کنار بزنم.

بخشی از روزنامه‌ها از من دفاع می‌کردند و حرف از ضایع شدن حقم در دو-سه سال گذشته می‌گفتند. اینکه شاید می‌توانستم در مسابقات المپیک و یا حتی جهانی سال قبل (آتلانتا 95 که خادم هفتم شد) نتیجه‌ی بهتری بگیرم. شاید حرفشان درست بود، شاید هم نه. اصلا شاید من به این مسابقات می‌رفتم و هیچ وقت بهتر نمی‌شدم، همان ابتدا حذف و بعد کم‌کم محو می‌شدم. اما این در افکار عمومی بود، عده‌ی کمی که حق را به من می‌دادند و اکثریت که پشت امیر خادم بودند. بین اهالی کشتی خیلی محبوب نبودم، کله‌شقی، پررویی و مقداری گستاخی که من را تا آنجا آورده بود، در دنیای‌شان قابل‌قبول نبود. قبل از این، بیشتر حرف‌های من شکل ادعا داشت، نظریه‌ای بدون اثبات. اما برد مقابل کره‌ای، آن هم با پای خراب، شروع اثبات من به همه بود. زمزمه‌ها بالا گرفت که چرا این سال‌ها فرصت در اختیارم قرار نگرفته، اما کسی چه می‌داند، این پشت خط ماندن، من را مجبور به تمرین و نیاز به بهتر شدن کرد، اتفاقی که در دوران قهرمانی‌ام تاثیر شگرفی داشت.

صفحه 132


قیمت: 25,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

  • ناشر : گلگشت
  • تعداد صفحات: 272
  • شابک: 9789645948021
  • شماره چاپ: 1
  • سال چاپ: 1397
  • نوع جلد: شمیز
  • دسته بندی: سرگذشتنامه
  • امتیاز:

مقالات پیشنهادی

 هنر سیر و سفر

هنر سیر و سفر

متاسفانه بسیار دشوار است نگرانی‌های کمابیش دائمی‌امان در مورد آینده را به یاد بیاوریم، زیرا در بازگشت‌مان از جایی که بودیم، شاید نخستین چیزی که... بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 دروغ های کوچک بزرگ

دروغ های کوچک بزرگ

34,000 تومان
 دروغ های کوچک بزرگ

دروغ های کوچک بزرگ

30,000 تومان
 پزشک دهکده

پزشک دهکده

38,500 تومان
 سكون سخن می گوید

سكون سخن می گوید

10,000 تومانSome text some message..