لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال پستی تا ۲ کیلو‌گرم ۳۰٫۰۰۰ تومان تا ۳ کیلوگرم ۵۵٫۰۰۰ تومان از ۴ کیلوگرم بالاتر ۷۵٫۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

در دسته ی زنبورها و واسازی در چین

نویسنده:
بیونگ چول هان

سال ۱۹۶۴ در مقابل چشم‌انداز رشد چشمگیر رسانه‌ی الکترونیکی مارشال مک‌لوهان چنین ملاحظه‌ای داشت: «تکنولوژيِ الکترونیک به دروازه رسیده و ما در مقابل برخورد آن با تکنولوژی گوتنبرگ، کرخت و کَرِ و کور و لال هستیم.» این معضل امروزه هم در مواجهه با رسانه‌ی دیجیتالی وجود دارد. این رسانه‌ی جدید دارد ما را از نوبرنامه‌ریزی می‌کند و در‌عین‌حال نمی‌توانیم تغيير الگوی اساسی‌ای که دارد انجام می‌دهد را دریابیم. ما لَنگان به دنبال رسانه‌ای هستیم که آستانه‌ی تصمیم‌گیری آگاهانه مان را از بین برده و مسلماً دارد شکلِ کنش و احساس و فکر و درک و زندگی را توأمان تغییر می‌دهد. ما محسور رسانه‌ی دیجیتال شده‌ایم درعین‌حال نمی‌توانیم قیاسی برای پیامدش که همانا تماما شوریده حالی‌مان است پیدا کنیم. بحرانی که حالا داریم تجربه‌اش می‌کنیم از بی‌بصیرتی و منگی ما حاصل شده است.

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پس از سال‌ها....

پس از سال‌ها....

کتاب بعد از پایان رمانی است با حجم متوسط و داستانی ساده و قابل‌پیش‌بینی؛ اما در خلال ماجراهای روزمره‌اش، حرف‌های مهم و قابل‌تأملی برای گفتن دارد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon به ترجمه‌ی آراز بارسقیان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..