لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

در جست و جوی طبیعت (غریزه زیست گرایی)

نویسنده:
ادوارد ویلسون

اما طبیعت ما از کجا آمده است؟ ما موجودی نیستیم که بر اساس یک طرح منطقی مهندسی شده باشیم. طبیعت انسان اگرچه شکل معینی دارد اما ثابت نیست و در گذر زمان شکل گرفته است. پیچ‌وخم‌های روان ما حکایت از پیچ‌وخم‌هایی دارند که در طول تاریخ طولانی تکامل خود طی میلیون‌ها سال از آنها عبور کرده‌ایم و هر یک نقشی ماندگار بر طبیعت ما باقی گذاشته‌اند. به همین دلیل است که نمی‌توان با مهندسی معکوس پرده از رازهای طبیعت انسان کنار زد. به همین دلیل انسان آمیزه‌ای از تناقض‌های به‌ظاهر غیرقابل درک است. یک روز لبریز از حسادت می‌شود و روز بعد سرشار از همدلی. با یک سکندری به پست‌ترین ورطه‌ها می‌افتد و با یک اشاره خداگونه می‌شود. 

صفحه ۶

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ناصر خسرو در آبادان

ناصر خسرو در آبادان

برخوردها در زمانه برخورد با روایتی از دیدار گلستان با دیلن تامس آغاز می‌شود؛ روایتی که به تعبیر جان گودبی، یکی از مهم‌ترین متخصصان شعر و زندگی دیلن تامس در دانشگاه سوانسی، شگفت‌انگیز است. شرح ملاقات بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه و پر از جزئیات است. یافتن چنین گزارشی از فیلمسازی برجسته‌ چون گلستان می‌تواند ادعای بی‌سوادیِ تامس را بی‌اثر کند. گلستان در متن خود تعریف می‌کند که حرف‌هایشان به شکسپیر و ورلن هم رسیده و حتی درباره‌ی تورات و قرآن نیز صحبت کرده‌اند. بیشتر بخوان
 مرشدی کوچک از دل طبیعت

مرشدی کوچک از دل طبیعت

کتاب صدای غذا خوردن یک حلزون وحشی به قلم الیزابت تووا بایلی کتابی است که با روایت ویژگی‌های حیرت‌انگیز حلزون درباره‌ی بقا، ادامه‌ی حیات و پذیرش زندگی با تمام محدودیت‌ها سخن می‌گوید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهنگ نشر نو
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ادوارد ویلسون
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کاوه فیض اللهی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..