لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

دروغ ممنوع

نویسنده:
بنت پولوگ

اثر حاضر کتابی است درباره دروغگویی منظورم دروغ های آگاهانه نیست منظورم آن پسرکی نیست که همین طور که خرده‌های شیرینی به صورتش چسبیده می گوید: «شیرینی ها را من نخورده ام.» او می‌داند که دروغ می‌گوید منظور من دروغ‌های ناآگاهانه ای است که همه جا شاهدش هستیم این دروغ‌های نا اگاهانه با وجود بی قصد و غرض بودن گوینده حسن نیت او یا سرسری بودنشان مخرب‌اند من در این کتاب با تشریح نمونه هایی که در دفترم با آنها مواجه شده ام و با توجه به مثال‌های زندگی روزمره به این موضوع خواهم پرداخت من روان شناس هستم بعد از حدود سی سال کار به این نتیجه رسیده ام که همه مشکلات زندگی در پی یک دروغ ایجاد می‌شوند هر دروغی دروغ دیگری به دنبال دارد. در اختلالاتی مانند ،اضطراب وسواس افسردگی ترس‌های بی منطق ناتوانی در لذت بردن از ،زندگی بلاتکلیفی وجود مشکل در دوست داشتن و دوست دانسته شدن اعتیاد به مواد مخدر خشونت خانگی - چه در نقش ظالم و چه در نقش قربانی یا مشکلات عدیده روابط که مردم را به سمت روان درمانی سوق می‌دهند دروغ نقش مهمی ایفا می کند.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عشق، شغل، فلسفه سه چیزی است که در زندگی اهمیت دارد

عشق، شغل، فلسفه سه چیزی است که در زندگی اهمیت دارد

آلن دوباتن بیش از هرچیز دیگری نویسنده است. نویسنده‌ای که از فلسفه و روان‌شناسی در نوشته‌هایش وام می‌گیرد و آنچه او را متمایز می‌کند، نگاه دقیق و وسواس‌گونه‌ی اوست، البته نگاهی انتقادی. الن دو باتن به موضوعات مختلفی هم‌ چون عشق، سفر، شغل، فلسفه و روان‌کاوی می‌پردازد؛ اما نقطه‌ی اشتراک همه‌ی این‌ها انسان و جایگاه و ارزش او در مناسبات مختلف است. اگر نگاهی به عناوین کتاب‌های او بیندازیم این مسئله روشن می‌شود که او مفاهیم عمیق انسانی را هدف قرار داده است بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ققنوس
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مریم تقدیسی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..