لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خیره به خورشید نگریستن (غلبه بر وحشت از مرگ)

نویسنده:
اروین د. یالوم

احساس همدردی قدرتمندترین ابزاری است که ما را به اطرافیان‌مان پیوند می‌دهد. همدردی، مانند چسب انسان‌ها را به هم متصل می‌کند و به ما اجازه می‌دهد که بتوانیم عمیقاً درک کنیم که دیگری چه حسی دارد. در هیچ جای دیگری بهتر از شاهکار اینگمار برگمان، فریادها و نجواها، تنهایی مرگ و نیاز به ارتباط با دیگران به تصویر کشیده نشده است. اگنس، زنی که با درد و رنج فراوانی در حال مردن است، خواهان نوازش و صمیمیت دیگران است. خواهرانش عمیقاً تحت‌تأثیر موقعیت او قرار گرفته‌اند. یکی از خواهران گویی تازه از خواب غفلت برخاسته باشد، به این نتیجه می‌رسد که زندگی مجموعه‌ای از دروغ‌هاست. ولی او نه می‌تواند با اگنس تماس برقرار کند و نه می‌تواند با هیچ فرد دیگری، حتی سایر خواهرانش، رابطه‌ی صمیمانه و دوستانه داشته باشد. همه‌ی خواهران با وحشت زندگی را سپری می‌کنند، بدون اینکه قادر به حل این مشکل باشند. تنها آنا، خدمتکار منزل، بود که می‌توانست با اگنس رابطه‌ای نزدیک داشته باشد.

مدت کوتاهی پس از مرگ اگنس، روح تنها و سرگردان او به‌دنبال تماس با خواهرانش بازگشته بود. روح او با صدای ماتم‌زده و ترسان یک بچه در اطراف منزل می‌گشت بلکه .....

صفحه ۱۱۸

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 خیره به خورشید: رویارویی با زندگیِ نزیسته

خیره به خورشید: رویارویی با زندگیِ نزیسته

«خیره به خورشید» روایت یالوم است از تشویش‌های خود از گذر شتابناک عمر، از دلهره‌ای نهانی در عمیق‌ترین لایه‌های وجود آدمی که به اَشکال مختلف رخ می‌نماید، از آن غایی‌ترین رویارویی و آن گریزناپذیرترین بستر. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اروین د. یالوم
مشاهده همه arrow iconSome text some message..