لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خود را بهتر شناختن

نویسنده:
مدرسه زندگی

اعتماد

در قلمرو هویت احساسی، اعتماد به این معناست که ما به‌طور غریزی چقدر خود، دیگران و در کل دنیا را امن یا خطرناک می‌انگاریم؟ اعتماد ما به توانایی‌مان در برخورد با چالش‌ها ممکن است کم باشد یا زیاد. برای مثال، می‌دانیم که یک سخنرانی، نقدهایی بر عملکرد ما، شکست عشقی یا ورشکستگی مالی ضرورتاً پایان دنیا نیست، اما در چنین موقعیت‌هایی شاید در عمق وجودمان شدیداً احساس خطر کنیم. 

ما در شرایط فوق، بروز اضطراب عادی است اما میزان آن در افراد مختلف متفاوت است. معمولاً چقدر فاجعه را نزدیک می‌دانیم؟ غریبه‌ها عموماً خوب‌اند یا شرور؟ اغلب انتظار داریم آشناهای جدید از ما خوششان بیاید یا آزارمان بدهند؟ دیگران چقدر حساس‌اند؟ اگر کمی قاطعانه رفتار کنیم، آیا افراد از موضع‌شان عقب‌نشینی می‌کنند یا کم‌وبیش به عقایدشان وفادار می‌مانند؟ 

در قلمرو عشق، اعتماد میزان نگرانی ما از آیندة ارتباط با شریک عاطفی‌مان را مشخص می‌کند. چقدر باید این نگرانی‌ها را جدی بگیریم؟ آیا اگر معشوق ترک‌مان کرد، دوباره بازمی‌گردد؟ اگر برنگردد، چقدر آسیب خواهیم دید؟ چقدر باید رابطه را «کنترل» کنیم؟ چه میزان از این رفتار کنترل‌گرایانه ناشی از عدم‌اعتماد ما به دیگری است؟ چقدر می‌توانیم ریسک کنیم؟ آیا می‌توانیم آزادانه به هر آدم جذابی نزدیک شویم؟ در بوسیدن دیگری با برقراری رابطه صمیمانه چقدر پیش‌قدم می‌شویم؟

صفحه ۳۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عزیزم لطفا تهرانی باش

عزیزم لطفا تهرانی باش

همسرم عاقل‌تر از من است. می‌گوید همه‌ی گرفتاری‌ها از زمانی آغاز شد که ما از حرکت ماندیم و ساکن شدیم. که اول مثل بقیه‌ی موجودات یک‌سره در حرکت بودیم. با خانواده، قبیله می‌رفتیم به درختان میوه، سبزی‌های خوراکی می‌رسیدیم. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هنوز
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم مدرسه زندگی
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی صنوبر رضاخانی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..