لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

خلق یک ذهن روانکاوانه

نویسنده:
فرد بوش

قدرت فانتزی‌های ناخودآگاه در فضایی مشهود می‌شود که ما در آن تداعی‌ها را از نزدیک دنبال می‌کنیم و بیمار برای نخستین بار می‌بیند که چگونه افکار غیرمعقول و رفتارهای مخرب بر زندگی‌اش تأثیر گذاشته‌اند. با «ماندن» با آنچه پیش آگاهانه در دسترس است به بیمار کمک می‌کنیم تا پله پله به سمت آنچه عمیق‌تر است حرکت کند. و نقل قول گرین را تکرار می‌کنیم: «فایده‌ای ندارد که تحلیلگر همچون خرگوش بدود وقتی بیمار همچون لاک پشت حرکت میکند» (۱۹۷۴، ص ۴۲۱). مایکل می‌توانست درک کند که چگونه آخر هفته اش توسط حس دائمی خطر خراب شده و درعين حال حسی ناخودآگاه (یعنی انزجار) را کشف می‌کرد که در ارتباط با افکار و مشکلات آخر هفته‌اش بود. ایـن نـوع رونـد بـا ارائه‌ی نمایشی قدرتمند از نیروهـای ناخودآگاه درگیر، تحلیل را به گونه‌ای برای بیمار روشن می‌کند که از هیچ تفسیر انتزاعی‌ای از فانتزی ناخودآگاه برنمی‌آید. در بازبینی این جلسه بـا مايكـل می بینیم که چگونه در آغاز هر نوع آگاهی پیش آگاه از طریق حس وحشت از واقعی بودن فانتزی ابتلا به ایدز به بیرون رانده شده بود. ممکن بود بـا بیماری دیگر من به این روند اشاره کنم (یعنی اینکه چگونه عـلى رغم انديشيدن بـه واقعی نبودن این نگرانی‌ها باز حسش به واقعی بودن آنها بازمی‌گشت) و آنچه پیش آگاهانه در دسترس بود را پررنگ کنم شاید به او کمک شود تا فـاصله لازم برای پرداختن به وقایع را بیابد.

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 بازمانده روز

بازمانده روز

‎فايده‌اش چيست كه اينقدر نگران باشيم كه براى راه بردن زندگى خودمان چه كارهايى مى‌توانستيم يا نمى‌توانستيم بكنيم؟ كافى است كه امثال بنده و شما، دستِ‌كم سعى كنيم سهمى كه به سرمايه‌ى اين دنيا اضافه مى‌كنيم، حائز حقيقت و ارزش باشد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات قطره
مشاهده همه arrow iconSome text some message..