× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

جنایت در کریسمس

نویسنده: آگاتا کریستی

استفن در حالی که با قدمهای تند سکوی ایستگاه راه‌آهن را طی می‌کرد، یقة پالتویش را بالا کشید. بالای سرش، مِه تیره‌ای ایستگاه قطار را دربر گرفته بود. موتورهای عظیم قطارها با صدایی قوی فِس‌فِس می‌کردند و توده‌های ابر مانندِ بخار آب را در هوای سرد و مرطوب پخش می‌کردند. همه چیز کثیف و آغشته به دود بود. 

استفن با بیزاری اندیشید: «چه کشور مزخرفی! چه شهر مزخرفی!» واکنش پر هیجان اولیة او به لندن – مغازه‌ها، رستورانها، زنان شیک‌پوش و جذاب آن - ناپدید شده بود. حالا او این شهر را به شکل جواهری مصنوعی می‌دید که روی پایه‌ای محقر سوار شده باشد. اگر الآن در آفریقای جنوبی بود ... استفن ناگهان احساس غربت کرد. خورشید، آسمان آبی، باغهای گل - گلهایی به رنگ آبی آسمانی - پرچینهای علف سُربی و پیچکهای آبی‌رنگ که روی هر کلبة خرابة کوچکی را هم گرفته بود. 

و اینجا: چرک، کثافت و موج دائمی و پایان‌ناپذیر مردمی که با عجله همدیگر را هل می‌دادند؛ مورچه‌هایی فعال که با سخت‌کوشی در اطراف لانه‌هایشان به این سو و آن سو می‌رفتند.

صفحه ۱

قیمت: 38,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 عزیزم لطفا تهرانی باش

عزیزم لطفا تهرانی باش

همسرم عاقل‌تر از من است. می‌گوید همه‌ی گرفتاری‌ها از زمانی آغاز شد که ما از حرکت ماندیم و ساکن شدیم. که اول مثل بقیه‌ی موجودات یک‌سره در حرکت بودیم. با خانواده، قبیله می‌رفتیم به درختان میوه، سبزی‌های خوراکی می‌رسیدیم. بیشتر بخوان
کتاب های پیشنهادی

 قتل آسان است

قتل آسان است

39,000 تومان
 اولیس جویس (عصاره داستان)

اولیس جویس (عصاره داستان)

48,000 تومان
 جیمز جویس همراه با بخش 17 (اولیس)

جیمز جویس همراه با بخش 17 (اولیس)

ناموجود
 درک یک پایان

درک یک پایان

ناموجودSome text some message..