لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

توهم آگاهی

نویسنده:
استیو اسلومن
فیلیپ فرنباخ

همه ما با این توهم زندگی می‌کنیم که بیشتر از آنچه حقیقت دارد، می‌دانیم. انسان‌ها جوامع و فناوری‌های بسیار پیچیده‌ای را به وجود آورده‌اند. اما بیشتر ما حتی نمی‌دانیم یک قلم یا یک توالت فرنگی چطور کار می‌کند؟ با وجود درک اندکمان، چگونه این همه دستاورد داشته‌ایم؟

ذهن انسان هـم می‌تواند جلوه ای درخشان داشتـه باشد و هم اسفبار ما نهادهای دموکراتیک خلق کرده‌ایم. روی ماه ایستاده‌ایم و ژنوم خود را توالی داده‌ایم، بااین حال هرکدام از ما گاهی اوقات افرادی غیرمنطقی، مستعد خطا و بیشتر اوقات حتی نادان هستیم.

بسیاری از ما بخش قابل توجه‌ی از زندگی خود را به عمد در توهم بـه سـر می‌بريم. توهمات می‌توانند ما را به انجام کارهایی ترغیب کنند که در شرايط عادی انجـام نمی‌دهیم. آیا این کار اشتباه است؟ آیا واقعاً باید توهمات خود را به حداقل برسانیم؟ شما با اجتناب از توهم، از آنچه می‌دانید و نمی‌دانید آگاه خواهید شد و این درنهایت می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.

پشت جلد

معرفی کتاب توهم آگاهی نوشته‌ی استیو اسلومن و فیلیپ فرنباخ

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هوش متعلق به جامعه است، نه افراد

هوش متعلق به جامعه است، نه افراد

کتاب توهم آگاهی کتابی در حوزه‌ی علوم شناختی است که به انسان یادآور می‌شود همواره کمتر از چیزی که فکر می‌کند می‌داند. نویسندگان با شواهد علمی ثابت می‌کنند که ما آگاه نیستیم بلکه در توهمی از آگاهی به سر می‌بریم. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات کتاب کوله پشتی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..