لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

توضیع امر محسوس

نویسنده:
ژاک رانسیر

گمان نمی‌کنم که انگاره‌های مدرنیته و آوان‌گارد وقتی درباره شکل‌های جدید هنر که از قرن پیش پدید آمده‌اند یا درباره روابط بین استتیک و سیاست فکر می‌کنیم چندان روشنگر بوده باشند. این انگاره‌ها در حقیقت دو امر بسیار متفاوت را با هم خلط می‌کنند: [یکی] تاریخیت یا منش تاریخی مربوط به یک رژیم خاص از هنرها در کل و دیگری تصمیم‌هایی که در رژیم مزبور در خصوص گسست از گذشته با پیش‌بینی آینده اتخاذ می‌شوند. انگاره مدرنیته استتیکی تکینگی یک رژیم خاص از هنرها را از انظار پنهان می‌سازد - بدون این که اساساً آن را مفهوم پردازی کند؛ و منظور از یک رژیم خاص نوعی پیوند خاص بین شیوه‌های تولید آثار هنری یا پرورش رویه‌های هنری، شکل‌های رؤیت پذیری‌یی که این شیوه‌ها یا رویه‌ها را نمایان می‌کنند و نیز روش‌های مفهوم پردازی این دو است.

صفحه ۲۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 مهاجرت، کنده‌شدن از جا، جا کَن شدگی

مهاجرت، کنده‌شدن از جا، جا کَن شدگی

بر این پهنۀ خاک چیزی هست که به رغم ما ادامه می‌دهد، نفس بودن به راستی موکول به بودن ما نیست، و این خوب است، خوب است که جلوه‌های بودن را به غم و شادی ما نبسته‌اند، خوب است که غم ما، با استناد به قول شاعر «اگر غم را چو آتش دود بودی» دودی ندارد، تا جهان جاودانه تاریک بماند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات بن گاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم ژاک رانسیر
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی اشکان صالحی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..