لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

تاریخ بنگاه داری (2 جلدی)

نویسنده:
جاناتان زیتلین
جفری جونز

کتاب تاریخ بنگاه داری راهنما پژوهش به روز و پیشرفته ای درباره تحقیقات مربوط به تاریخ بنگاه داری است. مورخان بنگاهداری به مطالعه تکامل تاریخی نظامهای بنگاه داری کارآفرینان و بنگاه‌ها و همچنین تعامل آنها با محیط سیاسی و اقتصادی و اجتماعی شان می پردازند. این مورخان موضوعات اصلی مد نظر محققان در مطالعات، مدیریت مدیریت اجرایی بنگاه داری اقتصاد جامعه شناسی و سایر علوم اجتماعی را شناسایی می کنند. آنها طیفی از روش شناسی‌های کمی و کیفی را به کار می‌برند اما همگی به اهمیت درک تغییرات در گذر زمان باور دارند.

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 پروژه شادی

پروژه شادی

دو راهکار مهمی که بیش از همه کمک می‌کرد به خواب بروم، راهکارهایی بود که خودم ابداع کرده بودم. اول این‌که، سعی می‌کردم پیش از آن که زمان خواب فرا برسد، برای رفتن به رختخواب آماده شوم. گاهی اوقات تا دیروقت بیدار می‌ماندم، چون آنقدر خسته بودم که نمی‌توانستم لنزهایم را دربیاورم، عینک زدن هم برایم مانند آن بود که روی قفس طوطی را بپوشانند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات شیرازه کتاب ما
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محمدرضا فرهادی پور
مشاهده همه arrow iconSome text some message..