لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بیگانه | نشر چشمه

نویسنده:
آلبر کامو

امروز توی دفتر سرم خیلی شلوغ بود. کارفرمایم محبتش گل کرد. پرسید آیا خسته نیستم و خواست سن مامان را بداند. گفتم «حدود شصت.» که یک وقت اشتباه نکرده باشم و نمی‌دانم چرا قیافه‌اش نشان داد خیالش آسوده شده و قضبه را خاتمه یافته دانست.

یک عالم بارنامه روی میزم تلنبار شده بود و بایست همه‌شان را بررسی می‌کردم. قبل از اینکه برای صرف ناهار بیرون بروم، دست‌هایم را شستم. ظهر از این لحظه خیلی لذت میبرم. غروب کم‌تر به دلم می‌نشیند چون حوله‌ی گردانی که ازش استفاده می‌کنیم حسابی خیس است، تمام روز از آن استفاده کرده‌اند. یک روز این نکته را به کارفرمایم گفتم. جواب داد قبول دارد که اسباب تأسف است، اما به هرحال جزئی و بی‌اهمیت به حساب می‌آید. کمی دیر، نیم ساعت ازظهرگذشته، همراه امانوئل که در بخش ارسال کار می‌کند، بیرون آمدم. دفتر مشرف به دریاست و کمی معطل شدیم تا، زیر آفتاب سوزان بندر، محموله‌ها را تماشا کنیم.

صفحه ۲۶

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هیاهو، نجواها، همهمه و کمی غبار

هیاهو، نجواها، همهمه و کمی غبار

همه‌چیز از آن‌جا آغاز می‌شود که خوآن پرثیادو، راوی داستان، به‌خاطر قولی که به مادرش داده است، مجبور به رفتن به کومالا می‌شود. مادرش در آستانه‌ی مرگ به او گفته بود که پدر خوآن آن‌جا زندگی می‌کند و اسمش پدرو پارامو است. او به دنبال پدر خویش می‌رود تا حق خود را از او باز پس بگیرد؛ تا پدر تاوان از یاد بردنشان را بدهد. روایت راوی نه از خاطره‌ای در گذشته، بلکه در زمان حال اتفاق می‌افتد. او از دل کومالا با من سخن می‌گوید. در مسیر رسیدن به کومالا، او نجواها و زمزمه‌های اشباحی را که در اطرافش سرگردانند می‌شنود امّا این مطلب را زمانی برایمان شرح می‌دهد که خود او نیز به حلقه‌ی آن‌ها پیوسته است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم آلبر کامو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی کاوه میرعباسی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..