لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

باغ همسایه

نویسنده:
خوسه دونوسو

سخن مترجم

باغ همسایه نخستین رمانی است که از خوسه دونوسو نویسندة شیلیایی به فارسی منتشر می‌شود. پیش از این یک داستان کوتاه او با عنوان «گردش» در مجموعة داستان‌های کوتاه امریکای لاتین با ترجمه همین مترجم به چاپ رسیده و بی‌گمان خوانندة تیزبین می‌توانست در همین داستان کوتاه سیمای نویسنده‌ای را باز شناسد که در عین همنشینی با بزرگان ادبیات آمریکای لاتین همچون مارکز، فوئنتس، بارگاس یوسا، کورتاسار و... سبک و نگاهی خاص خود دارد. گزافه نیست اگر بگویم دونوسو می‌بایست زودتر از این‌ها به خوانندة فارسی زبان معرفی می‌شد، چرا که او از آغاز دورة شکوفایی ادبیات آمریکای لاتین در شمار تواناترین نویسندگان این دوره بوده و رمان‌های او سهم بزرگی در غنا بخشیدن به ادبیات این دوره داشته است، همچنین او تنها نویسندة این دوره است که سرگذشت رمان شکوفایی را در روایتی معتبر شرح داده و نیز نخستین نویسنده‌ای است که با اعلام اشباع‌شدگی رمان شکوفایی خواستار پایان دادن به این دوران و پیش گرفتن مسیری تازه شد.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

طلسم اودیسه هومر به هجرت مدام

ادیسه داستانی است که در آن خانه و وطن عقوبت و پاداش است و قهرمان تا جایی قهرمان است که برای آن بجنگد؛ با انسان، با دریا، با خدا؛ حتی خانه‎ هایی را ویران کند و آتش زند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آگاه,بان
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم خوسه دونوسو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عبدالله کوثری
مشاهده همه arrow iconSome text some message..