لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

بازگشت به کیلی بگز

نویسنده:
سرژ شالاندون

با شروع جنگ می‌دانستیم که زندگی در شمال بلفاست مشکل خواهد شد. مشکلات از اوت ۱۹۴۱ با پرتاب قلوه سنگ‌هایی به در خانه ها شروع شد. عبارت «حرامزاده‌های ایرلندی» با حروف سیاه بر در کارگاه لارنس نقش شده بود. شبی در ماه سپتامبر کوکتل مولوتفی را وسط اتاق نشیمن پرتاب کردند. بالای کوچه، در خیابان سندی، یک خانواده‌ی کاتولیک تصمیم به ترک بلفاست گرفت و به جمهوری ایرلند گریخت. و دو نفر دیگر هم از ساکنان میلز تراس. هر شب پروتستان‌ها دزدکی در محله‌ی ما پرسه می‌زدند و بر در و دیوار چیز می‌نوشتند. «پاپ طلب‌های خائن گورتان را گم کنید»، «کاتولیک = ایرا». لارنس یک چماق در کنار رختخوابش حاضر گذاشته بود. شونا چوب لهراسی‌اش را بالای سرش می‌گذاشت. ولی ما برای مبارزه آمادگی نداشتیم.

صفحه ۴۵

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 وجدان معذب زنو

وجدان معذب زنو

وجدان زنو روان و ساده است. هر داستان را سر راست تعریف می‌کند. اما با جلو‌ رفتن رمان، احساسات زنو همراه با موضوعات کتاب پیچیده می‌‌شود. پیچیدگی او را از پا در نمی‌آورد- اما بیش از پیش اطمینانی از معنا و درستی اعمالش ندارد تا جایی که به روانکاوش فکر می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که تلاش دکتر برای درمان او اشتباه است و خاطره‌ها و تصاویری را می‌خواهد از ذهن زنو پاک کند که او آن‌ها را بسیار می‌ستاید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات آگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم سرژ شالاندون
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مرتضی کلانتریان
مشاهده همه arrow iconSome text some message..