لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

ایران: روح یک جهان بی روح و ۹ گفتگوی دیگر

نویسنده:
میشل فوکو

بچه هر بار که دوست و آشنایی را اطراف‌مان می‌بیند، زیر گریه می‌زند. همه‌مان معذب می‌شویم، همراه با اندکی شرم. در این خانه‌ای که برای تعطیلات آمده‌ایم، من در باغ می‌نشینم و می‌نویسم. بچه در اتاقی ساکت، با جریان هوای تازه و تمیز، پیش گربه‌ها می‌خوابد. چندین در بین من و اوست، با این حال صدایش را می‌شنوم وقتی کـه بیدار می‌شود. بلند می‌شوم، با خودم می‌گویم الان چشم‌هایش را باز کرد، با دستانش بازی می‌کند، غان و غون می‌کند، هنوز به گریه نیفتاده. در مغز من ساعتی است که مطابق با او پیش می‌رود؟ حس ششمی در من بیدار شده بی‌آن که بدانم، که او در قسمت دیگر خانه حرکتی کند و من متوجه می‌شوم؟

انگار صدای درخت‌ها، پرنده‌ها و باد را هم جور دیگری می‌شنوم. در خواب لبخند می‌زند، لبانش را گاز می‌گیرد انگار می‌خواهـد به گریه بیفتد، لابد خواب می‌بیند. صدای به هم خوردن در بیدارش نمی‌کند، اما صدای ورق‌زدن کتاب از جا می‌پراندش. از صدای نوار چسبی که در اتاق کناری‌اش باز می‌کنیم گریه‌های هراسش را سر می‌دهـد.

پشت جلد

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 چشمى كامل كه هيچ‌چيز از نظرش نمى‌گريزد

چشمى كامل كه هيچ‌چيز از نظرش نمى‌گريزد

مراقبت و تنبیه میشل فوکو با تصویر کردن شیوه‌های مراقبتی و کیفری هولناک اروپای پیش از انقلاب صنعتی آغاز می‌شود تا داستان تولد زندان را بازگو کند. فوکو به عنوان یکی از مهم ترین متفکران انتقادی همیشه مطرح بوده و افکار او بر مکتب‌های مختلفی چون پساساختارگرایی، پسااستعمارگرایی، پسامارکسیسم و فمینیسم تاثیر گذاشته است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نی
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم میشل فوکو
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی نیکو سرخوش
مشاهده همه arrow iconSome text some message..