لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای سفارش‌های بالغ بر تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه‌ی ارسال برای بسته‌های کمتر از 600 گرم، ۱۵۰۰۰ تومان و برای بسته‌های بالای ۶۰۰ گرم، ۲۳۰۰۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
  • باتوجه به تعطیلات رسمی، سفارش‌هایی که از 12 اردیبهشت ماه ثبت می‌شوند، 17 اردیبهشت ماه 1401 تحویل پست خواهند شد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اگر خورشید بمیرد

نویسنده:
اوریانا فالاچی

«اگر خورشید بمیرد یک داستان عاشقانه است. داستان انتخاب یک روش زندگی، داستان کسی که باید بین گذشته و آینده انتخاب کند، بین پدرش بیگانه‌ها، بین تمدنی که در آن به دنیا آمده و تمدن متفاوت و ناشناخته‌ای که خواهد آمد. انتخابی بس دشوارتر از انتخاب همسر. همین‌طور یک اثر درام است. خاطرات کسی که یک سال از زندگی‌اش غرق در آینده است، با واقعیت تازه‌ای در ارتباط است، واقعیتی غیرقابل تصور و ترسناک. ترسناک؛ چراکه ریشه‌های او در گذشته‌اند، ریشه‌هایی که نمادشان پدر است همو که مخاطب همیشه ساکتِ تمام بحث‌های کتاب است. در آغاز، شخصیت متکلم که خود من هستم، آینده را می‌بیند (یعنی رفتن انسان به فضا، تکنولوژی، دنیای مراکز تحقیقات فضایی آمریکا و جهان دانشمندان و...) البته با تنفر، با وحشت. سپس با تردید، شک و سردرگمی، در پایان آن را با اعتماد و اشتیاق و کورکورانه می‌پذیرد؛ چون واقعیت همان است که می‌بیند: شاید خورشید خاموش شود، شاید مجبور شویم به سیارات دیگر مهاجرت کنیم، شاید تغییر کنیم، شاید دیگر انسان‌هایی با بدنی که داریم نباشیم، شاید به شکل دیگری دربیاییم؛ شکلی که حتی نمی‌توانیم تصورش کنیم... اما چه خوشمان بیاید چه نیاید، چه بخواهیم چه نخواهیم، آینده خواهد آمد. می‌خواهیم به ماه، به سیاره‌های دیگر، به منظومه‌های شمسی دیگر برویم و خواهیم رفت. این غیر قابل اجتناب است.» 

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 زنانی که لباسشان میهن‌شان است

زنانی که لباسشان میهن‌شان است

داستان سفر کاری اوریانا فالاچی به شرق است که به تحقیق درباره زنان در پاکستان، هندوستان، چین و هنگ کنگ می‌پردازد. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات نگاه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم اوریانا فالاچی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..
آیا مایل به ارسال نوتیفیکیشن و اخبار از طرف آوانگارد هستید ؟ بله خیر