لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اوژنی گرانده

نویسنده:
انوره دو بالزاک

مادام گرانده پیراهن سبزی از محصول مشرق به تن می‌کرد و عادت داشت که دوام آن را به یک سال برساند. دستمال پنبه‌ای سفیدرنگی به سر می‌بست و کلاه حصیری دوخته‌ای به‌سر می‌گذاشت و می‌توان گفت که هرگز پیش‌بند تافته و سیاهش را از تن درنمی‌آورد و از آنجاکه چندان از خانه بیرون نمی‌رفت کفشش کمتر فرسوده می‌شد. خلاصه، هرگز چیزی برای خود نمی‌خواست. از این رو مسیو گرانده که گاه به گاه از یادآوری مدتی که دیگر آن شش فرانک را به زن خود نداده بود، پشیمان می‌شد، شرط می‌بست که موقع فروش محصول هدیه‌ای به زنش بدهد... چهار پنج سکه طلا که از طرف مشتری هلندی یا بلژیکی مسیو گرانده داده می‌شد، روشن‌ترین درآمد سالانه مادام گرانده بود... اما وقتی که این پنج سکه را می‌گرفت، شوهرش اغلب – چنانکه گویی کیسه‌شان یکی است – به او می‌گفت: «چند شاهی داری به من قرض بدهی؟»

صفحه 48


دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 از خاکستر صدای خنده می‌آید

از خاکستر صدای خنده می‌آید

«ژرمینال» رمان بلندیست درباره ی کارگران معدن زغال سنگ که از روسای خود دستمزد بیشتری طلب می کنند تا زندگی رقت بارشان اندکی رنگ آسایش به خود بگیرد. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات ناهید
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم انوره دو بالزاک
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی عبدالله توکل
مشاهده همه arrow iconSome text some message..