لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

انسان شناسی افسردگی

نویسنده:
جونکو کیتاناکا

امتنان و قدردانی

این کتاب حاصل اشتغال من در سه رشته‌ی انسان شناسی پزشکی، روان پزشکی و تاریخ تفکراتم را در خلال سال‌هایی که در ژاپن و آمریکای شمالی گذراندم به شدت تحت تأثیر قرار دادند. مارگارت لاک همیشه منبع الهام من بوده است. بینش وی از انسان شناسی پزشکی بود که در گام اول مرا به سوی این شاخه کشاند و دلسوزی عمیق و حمایت بی‌دریغش مرا در ادامه‌ی این مسیر استوار نگه داشت. در نتیجه‌ی سال‌ها گفت و گوی ارزشمند با آن یانگ بسیار آموخته‌ام و برای عمق دانش شگفت‌انگیز، عشق بی‌چون و چرای او به عدالت اجتماعی و حس شوخ طبعی فراوانش احترام قائلم و آن‌ها را تحسین می‌کنم. به مدد ژرف‌بینی‌های بی‌نظیر الن گرین و اشتیاق او به درک کامل تفکراتم بود که توانستم نظراتی را که واقعاً برایم اهمیت داشتند با جزئیات بیان کنم. هیچگاه نمی‌توانم مراتب قدردانی کامل خود را از یاری لورنس کیرمایر در گذراندن کار عملی در حوزه‌ی روان پزشکی کانادا و ژاپن و فراهم ساختن امکان ارتقا به سطوح بالاتر – از طریق نظرات قاطع و روشنش درمورد نوشته‌هایم - بیان کنم.

مقدمه

دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 هجرت یک روزه ادیسه

هجرت یک روزه ادیسه

بر خلاف اُدیسه، قهرمانِ اصلیِ رمان اولیس نه تنها بالاتر از خواننده نیست بلکه ممکن است از بسیاری جهات پایین‎تر نیز به نظر برسد. این قهرمانِ غریب با نامِ «لئوپولد بلوم»، یکی از شهروندان عادی دوبلین در آستانه‎ی قرن بیستم است. مردی یهودی، میانسال و کارمند که دارای شغلی عادی است. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات فرهامه
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی مهسا علا
مشاهده همه arrow iconSome text some message..