لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

انجیل سفید

نویسنده:
توبیاس وولف

شماست، می‌نویسد: «سی سالی است که داستان می‌نویسم، این مجموعه منتخبی از این سی سال است و چند تایی هم که تازه نوشته‌ام در آن گنجانده‌ام. آیا باید داستان‌ها را به همان صورت اولیه منتشر کنم یا اجازه دارم تغییرشان هم بدهم. شاید بگویم من همان آدمی نیستم که آن داستان‌ها را نوشته، آدمِ بیست و پنج سال پیش، ده سال پیش و همین چند ماه پیش. اما فرم اصلی داستان چه باید باشد؟ گاهی وقت‌ها شده که تا بیست بار داستان‌ها را بازنویسی کرده‌ام، اسمشان را عوض کرده‌ام. راستش را بخواهید هیچ وقت به متن داستان‌هایم به عنوان پدیده‌ای غیر قابل تغییر و مقدس نگاه نکرده‌ام. مثل خودم که زنده‌ام و تغییر می‌کنم داستان‌هایم هم تغییر کرده‌اند و تغییر می‌کنند. دلم می‌خواهد بهترین روایت را به دست بدهم. گاهی نکته‌ای را که زائد دیده‌ام حذف کرده‌ام و اسم شخصیت‌ها را هم به فراخور. یکی از داستان‌های مجموعه را هم با تغییراتی آورده‌ام. داستان «اِنجیل سفید» که ابتدا با عنوان «انجیل» چاپ شده بود.»

مقدمه

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 افراط فلاکت بار

افراط فلاکت بار

توبیاس وولف که از بی‌نظیرترین نویسندگان ادبیات مینی مالیستی جهان است در این مجموعه 13 داستان کوتاه خود را گنجانده که در ایران با ترجمه‌ی درخشان اسدالله امرایی منتشر شده و علاوه بر این برخی از داستان‌های درخشان همین مجموعه نظیر شکارچی‌ها در برف در اثری مجزا توسط دیگر مترجمان ایرانی نیز به جامعه‌ی ادبی ایران معرفی شده است‌‌‌‌.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات ثالث
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی اسدالله امرایی
مشاهده همه arrow iconSome text some message..