لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اعترافات گرگ تنها (وقایع نگاری یک زندگی، ۱۳۵۳-۱۳۱۶)

نویسنده:
ناصر ایرانی

سخن بازمانده

اعترافات گرگ تنها که زندگی‌نامه‌ی ناصر ایرانی به قلم خود اوست شامل دو جلد است. جلد اول از تولد او در سال ۱۳۱۶ تا اواسط دهه‌ی پنجاه هجری شمسی را در بر می‌گیرد و جلد دوم از اواسط دهه‌ی پنجاه تا اوایل دهه‌ی هشتاد را؛ یعنی سال‌های نگارش این کتاب.

این کتاب اولین بار در سال ۱۳۸۵ به منظور اخذ مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرستاده شد که موفق به کسب آن نشد. در سال‌های بعد برای اخذ مجوز اين كتاب تلاش‌های بسیاری صورت گرفت که حاصلی در بر نداشت. پس از مرگ ناصر ایرانی در آبان ۱۳۹۷ با تلاش‌ها و پیگیری‌های یار دیرین او قاسمعلی فراست جلد اول اعترافات گرگ تنها مجوز انتشار گرفت که جا دارد همین جا از تمام لطف‌هایی که او در حیات و ممات ناصر ایرانی در حق او به جا آورده تشکر کنیم و امیدواریم که بتوانیم جلد دوم را در آینده به دست شما برسانیم.

مرا به چشم هایت بسپار آماده خواندنم

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 به آواز باد گوش بسپار

به آواز باد گوش بسپار

مدتی پیش از آن، تلاش کرده بودم داستان کوتاهی بنویسم که مضمون اصلی‌اش، معنای زندگی بود. هیچ وقت تمامش نکردم، اما فرایند فکر کردن به علت وجودی1 مردم، چارچوب ذهنی غریبی درست کرد؛ نوعی وسواس فکری. مرا وادار کرد همه چیز زندگی‌ام را به اعداد تبدیل کنم. این وضعیت حدود هشت ماه طول کشید. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow iconSome text some message..