× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اصلاحات

نویسنده:
جاناتان فرنزن

در مه رقیق دود سیگار مهمانی شام، هنگامی که مشغول سرگرم کردن همکاران هم دلش بود، چیپ با خودش فکر کرد پدر و مادرش تا چه حد او را نمی‌شناختند و نمی‌دانستند به درد چه کاری می‌خورد. به مدت دو سال و نیم، تا زمان ناکامی مفتضحانه‌ی روز عید شکرگزاری در سنت‌جود، هیچ مشکلی در کالج د ـــــــــ نداشت. ولی بعـدش، روثی با او به هم زد و دانشجوی دختر سال اولی‌ای وارد زندگی‌اش شد، و به عبارتی، خلنی را پر کرد که روثی پشت سر جا گذاشته بود.

در سومین بهار تدریسش در کالج د ـــــــــ  مليسا پکت مستعدترین دانشجوی درس نظریه‌ی ادبی مقدماتی، روایات مصرفی، بود. ملیسا آدمی پر جلـوه بـود با رفتاری نمایشی، کسی که بقیه‌ی دانشجوها علناً از نشستن کنارش پرهیز می‌کردند، یک، به این خاطر که از او خوش‌شان نمی‌آمد و دو، به این خاطر که همیشه ردیف اول می‌نشست، درست روبه روی چیپ. گردنی کشیده داشت و شانه‌هایی پهن، نمی‌شد گفت زیباست، بیشتر شکوهی جسمانی داشت. مویش لخت بود و به رنگ چوب گیلاسی روغن موتور تازه.

صفحه ۵۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


کامران
۱۴۰۰/۰۵/۰۹

مقالات پیشنهادی

 تلاش‌ برای دوچرخه نشدن، یا برزخ میان توهم و واقعیت.

تلاش‌ برای دوچرخه نشدن، یا برزخ میان توهم و واقعیت.

«وجود انسان توهمی است که در خود توهمات ثانویه‌ی شب و روز را در بردارد (دومی وضعیت غیربهداشتی جَوّ است به خاطر انباشت هوای سیاه) در شان انسان عاقل نیس که خود را دلواپس نزدیک شدنِ موهومِ توهُّمِ اعظم کند که مرگ می‌نامندش.» بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم جاناتان فرنزن
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی پیمان خاكسار
مشاهده همه arrow iconSome text some message..