لوگو www.avangard.ir
× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

اتاق روشن (یادداشت هایی در باب عکاسی)

نویسنده:
رولان بارت

این گونه خودم را معیار «دانش» عکاسی قرار می‌دهم. بدن من از و عکاسی چه می‌داند؟ متوجه شدم که عکس می‌تواند موضوع سه عمل یا سه احساس، یا سه منظور باشد: انجام دادن، تن در دادن، نگاه کردن: مجری فن، عکاس است. تماشاگر خود ما ایم، همة ما که به مجموعة عکس‌ها - در مجله‌ها و روزنامه‌ها، کتاب‌ها، آلبوم‌ها، آرشیوها... - نگاهی اجمالی می‌اندازیم . و شخص یا موضوع عکاسی شده، هدف نشانه‌گیری است، همان مصداق، نوعی وانمودة کوچک، روحی که از شیء و موضوع بیرون آمده، که مایل‌ام آن را شبح عکس بنامم، زیرا این واژه به واسطة ریشة لغوی‌اش، نسبتی با «صحنه و نمایش» برقرار می‌کند و همان چیز نسبتاً ترس‌آوری را به آن می‌افزاید که در هر عکسی حضور دارد: یعنی بازگشت مردگان.

صفحه ۳۷

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 در هجوم اندوه

در هجوم اندوه

کتاب خاطرات سوگواری نوشته‌ ی رولان بارت است و توسط محمدحسین واقف در سال ۱۳۹۳ ترجمه شده است. این کتاب در واقع یادداشت‌ های پراکنده‌ ی بارت است که آن‌ها را در سوگ مادر نوشته است. با خواندن این اثر می‌فهمیم که تنها نیستیم و تجربه‌های تلخ و احساسات متنقاض در زمان سوگ عزیزان، بین آدم‌های مختلف مشترک است. این کتاب را نشر حرفه هنرمند منتشر کرده است. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات حرفه نویسنده
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم رولان بارت
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی فرشید آذرنگ
مشاهده همه arrow iconSome text some message..