× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آکابادو (قابله مرگ)

نویسنده:
میکلا مورجیا

برای بچه‌های پنجم دبستان باورکردنی نبود که خانم معلم لوچانا پنجاه سال داشته باشد، زیرا او به‌عنوان یک زن مسن خیلی زیبا بود، حتی به‌طور بسیار شگفت‌انگیزی، مثل زنانی که از خارج می‌آمدند، فریبنده بود. خیلی وقت پیش با مردی به نام جُوزِپِ مِلی که در سورنی صاحب زمین‌های برنج‌زار بود ازدواج کرده بود. او اغلب برای صادرات برنج مخصوص ساردنیا (آربوریو) به کشورهای دیگر سفر می‌کرد. 

به همین دلیل، جوزپِ با این دختر ظریف‌اندام از خانواده‌ای ثروتمند، اهل پیه‌مونتِ، آشنا شده بود. خانم معلمی تحصیل‌کرده و مؤدب، با چشمانی به رنگ سبز زمردی، که در بین دختران اطرافش که مانند رشتة مروارید ساخته شده بودند، نظیرش یافت نمی‌شد. لوچانا تلّانی، که خانواده و دوستانش را از تصمیم ازدواج با این مرد متعجب کرده بود، بی‌آنکه پشت‌سرش را هم نگاه کند، تصمیم گرفت جوزپ را دنبال کند، علی‌رغم آنکه بیش از بیست سال بود که در سورنی تدریس می‌کرد، هنوز زبان ایتالیایی را با لهجة اهالی تورین صحبت می‌کرد. 

صفحه ۲۳

افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 ماشین تحریر عجیب

ماشین تحریر عجیب

به‌دنبال خرید یک ماشین تحریر قدیمی نبود. نه به چیزی نیاز داشت و نه مایملک بیشتری می‌خواست – نو، کارکرده، آنتیک – هیچ نمی‌خواست. عهد کرده بود برای پشت‌سر گذاشتن ناکامی‌های اخیرش، شیوه زندگی صرفه‌جو و بی‌تجملی را پیش بگیرد؛ در کمال کمینه‌گرایی، طوری که تمام زندگی‌اش در اتومبیلش جا شود. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات هرمس
مشاهده همه arrow iconSome text some message..