× پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال خرید آنلاین برای پاکت خرید بالای تومان رایگان است
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آنته کریستا

نویسنده: املی نوتوم

من شانزده ساله بودم و هیچ چیزی نداشتم. نه سرمایه‌ای، نه آرامش روحی‌ای، نه دوستی، نه عشـقی و نه ایده‌ای. حتا مطمئن نبـودم روح دارم، خـودم بودم و همین کمد لباس و کتاب‌هایم. دوست نداشـتم جلو کسی لباس عوض کنم و لباس کس دیگری را بپوشم و کسی هم لباس من را بپوشد. جیغ زدم. او ایستاد و با تعجب نگاهم کرد. من که از عصبانیت می‌لرزیدم، گفتم «دیوونه بازی بسه. دوست ندارم جلو کسی لباسـم رو عوض کنم. از اون گذشته؛ اصلاً خوشم نمی‌آد پیرهن کس دیگه‌ای رو بپوشم.» احساس کردم از این که اذیتم می‌کند، لذت می‌برد. اصـرار داشت پیـراهن چینی‌ام را بپوشم تا تن خور آن را ببیند. برای این که ماجرا را ختم کنم، سریع لباسم را عوض کردم و پیراهن چینی‌ام را پوشیدم. «پیرهنت به من بیشتر می‌آد. من از تو خوش تیپ‌ترم. » حرف‌هـا و مقایسه‌ی مضحک او تحقیر آمیـز بـود. قیافـه‌ی حق به جانب و روشنفکرانه‌ای به خود گرفت و گفت «باید یه کم چاق بشی، داری می شکنی.»

«من شونزده سالمه‌ها!» «نمی خواد خودت رو توجیه کنی، یه حرکت ورزشی بهت یاد می‌دم، انجامش بده، خواهر من هم مثل تو لاغر مردنی بود، ولی با این ورزش بعد از شش ماه توپر شد. باور کن، زود باش هر کاری می‌گم، انجام بده؛ یک دو... یک دو...»

صفحه ۱۹

قیمت: 18,000 تومان
افزودن به پاکت خرید

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بزارید


در حال حاضر دیدگاهی برای این کتاب ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 رویای تبت

رویای تبت

شیوا! بلند شو که گند زدی. همیشه من گند می‌زنم، ایندفعه نوبت توست. کی باور می‌کرد شیوای متین و معقول این کار را بکندو یک لحظه انگار همه زیر فلاش دوربین خشکمان زد. حالا می‌فهمم که همه یک جور تعجب نمی‌کنند. بیشتر بخوان


کتاب های پیشنهادی

book icon انتشارات چشمه
مشاهده همه arrow icon
book icon به قلم املی نوتوم
مشاهده همه arrow icon
book icon به ترجمه‌ی محبوبه فهیم کلام
مشاهده همه arrow iconSome text some message..