لوگو www.avangard.ir
پاکت سفارش
جمع
هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای تومان رایگان است
قبل از پرداخت از غیر فعال بودن فیلتر شکن (VPN) مطمئن شوید.
  • هزینه ارسال پستی تا ۱ کیلوگرم ۲۵ تومان، تا ۲ کیلوگرم ۳۷ تومان، تا ۳ کیلوگرم ۴۶ تومان، تا ۴ کیلوگرم ۵۴ تومان، تا ۵ کیلوگرم ۷۲ تومان، تا ۷ کیلوگرم ۹۰ تومان است. در صورت دریافت هرگونه هزینه‌ی اضافی، وجه مذکور بازگردانده خواهد شد.
  • شمارۀ پیگیری مرسوله ازطریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود.
  • در صورت عدم دریافت مرسوله، مسئولیت پیگیری از شرکت پست به عهدۀ خریدار محترم خواهد بود.
  • ارسال مرسولات حداکثر ظرف یک روز کاری تحویل پست خواهد شد؛ لازم به ذکر است آوانگارد در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال پستی ندارد.
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
بازگشت به پاکت سفارش (۱)
کجا به دستتون برسونیم؟
تهران
درحال حاضر فعلا سفارشات شهر تهران انجام می‌شود
کی به دستتون برسونیم؟

آخرین سنگر آزادی

نویسنده:
رحیم رئیس نیا

در ایران یک جریان عجیب و غریبی است که در ممالک دیگر خیلی کم اتفاق می افتد و آن هم زود زود تغییر کردن هیئت وزرا است. در تهران چند نفر رجال مصنوعی هست که دایما برای متزلزل کردن کابینه یکدیگر مشغول آنتریک و دسیسه می باشند. بـرای بـرانـداخـتـن کابینه ای که سرکار است و اشغال مسند ریاست وزرا، از هر ماجرایی استفاده می‌کنند و به هر وسیله داخلی و خارجی متشبث می شوند. مخصوصاً در مواقعی که یک قدر آزادی کلام بوده و اهالی در حیات

سیاسی تأثیر داشته باشد، این اشخاص جدی تر و کاری تر می شوند، دسته و حزب تشکیل می دهند، جراید را با پول و وعده ها به طرف خود کشند، منتظر الوزاره ها را به کار می اندازند، هر کس را با وعده کـار و شغلی به کار وامی دارند. به عبارت اخری بازار کابینه سازی و وزیر تراشی گرم می شود. درست است که در ممالک دیگر نیز کابینه ها تغییر می یابد و خلق بر علیه رئيس الوزراء میکوشند و او را از رأس کار خارج می‌کنند. 

صفحه ۱۶۶

افزودن به پاکت خرید
دیدگاه‌ها

در حال حاضر دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است.

مقالات پیشنهادی

 شما که غریبه نیستید

شما که غریبه نیستید

روستای ما قهوه‌خانه نداشت، عوضش بازار داشت که میان ده بود. چند تا دکان بقالی و آهنگری و قصابی دم حمام و مسجد بود که ما به آن بازار می‌گفتیم. صبح‌ها و عصرها پیرمردها دم دکان‌ها گوش تا گوش می‌نشستند و باب کیف از زمین و زمان و آسمان حرف می‌زدند و شعر می‌خواندند. بیشتر بخوان


کتاب‌های پیشنهادی

book icon انتشارات شیرازه کتاب ما
مشاهده همه arrow iconSome text some message..